Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

nina1006

no ja som mala vztahy len z pokecu a jedn vztah ze sme sa spoznali na diske,, trvacnost vztahu max. 3 mesiace, no podla mna tam chodia rozne individua, zakomplexovaní, ktorí nevedia inac nadviazat znamost, a potrebuju si len uzit, normalni chalani neeexistuju, tí vymreli

Iba

Tiež nemám dobré skúsenosti... Mala som asi 16 rokov, písala som si s jedným chalanom, vyzeral byť zlatý, on mal tuším nejakých 18-16 v tom čase.. boli sme dokonca z jedného sídliska tak asi po mesiaci písania sme sa stretli.. Už po polhodinke mi bolo jasné že nie je taký suverén ako na pokeci, aj ten výzor pokrivkával.. stretli sme sa dvakrát, a zistili sme že si vlastne vôbec nemáme čo povedať, to čaro čo nás opanovalo za počítačom úplne pominulo + som zistila že 90% vecí čo mi popísal si vymyslel :( Môj druhý akože vzťah cez Pokec dopadol podobne, po mesiaci z chlapíka vypadlo že vlastne hľadá matku pre svoje dve deti (ja som mala vtedy 21 rokov).. des. Zastávam ľudský kontakt face to face. Aj s mojimi priateľmi a partnerom som sa zoznámila osobne..

habibinka

Ahoj,ja mam katastrofalne skusenosti z pokecu. Sami uchylaci, devianti a maniaci. A ak aj nahodou si budete nejaky cas rozumiet tak sa neskor vsetko pokazi a bude vas iba srdiecko boliet. Vlastna skusenost.

hviezdičkaaa

Ja som tam tiež spoznala môjho priateľa. Nie za účelom zoznámenia a nedajbože nadviazania vzťahu, ale som sa len tak nejak primiešala do debaty. Dobre sa s ním písalo a tak nejak po nejakom dlhšom čase sme sa náhodou stretli na jednom koncerte. Niečo málo medzi nami nezáväzne bolo pár mesiacov,no potom prišla láska. Sme spolu tri roky, už spolu aj žijeme a velmi sa milujeme.

MultiLevel

Moj vztah sice nevznikol na pokeci, no tam sme sa spoznali :) Jedneho dna mi napisal chalan, ktoreho som, ani sama neviem preco, neposlala do kelu tak ako mnohych pred tym. Ja som totiz na azete prihlasena len kvoli priatelom a posielam si tam niekedy postu. Chvilku som tam mala fotku a vtedy mi napisal, teraz uz moj partner. Netusim preco prave on, preco som prave jemu dala sancu na pisanie si, ked som to nikdy pred tym v zivote nikomu nedovolila, vsetkych som hned blokovala, na rp nereagovala. A to sa mi ani nepacil podla fotky... :D
Zacali sme si ale pisat, po veeeelmi dlhom case sme sa aj stretli. A az ked sme sa zacali normalne stretavat, az vtedy zacalo cosi medzi nami fungovat. Uz vyse 5 rokov tvorime par a chystame svadbu.
Nemam nic proti vztahom, ktore vzniknu na nete. Chce to vsak dve vyspele osobnosti, ktore sa nezalubia do seba len na zaklade pismenok, ktore na vsetko pozeraju triezvo, nic z toho neocakavaju a az ked sa zacnu stretavat a prezivat spolu rozne situacie, az potom sa do seba zamiluju....Moje vztahy pred tym boli o tom, ze som sa do chalana zamilovala, lebo sa s nim dobre kecalo, alebo preto, ze mi s nim bolo dobre. Tento vztah je vsak o tom, ze som si zamilovala jeho vlastnosti, to ako sa sprava v roznych situaciach, aky je ku mne a ze to medzi nami iskri :) Ked mate dobry zaklad, je jedno ci sa spoznate na nete, alebo kdesi na ulici :)

SimulQaa

Ja tam chodím už dosť dlhú dobu, stretla som sa s mnohými ľuďmi, ale ani raz sa mi nestalo, že by ma chcel niekto zlanáriť na sex. To najhoršie, čo sa mi stalo bolo asi, keď som mala 13 rokov a prišiel chlapec (asi 14 ročný)za mnou a pýta sa: "To si ty?" a ja že: "áno" a vrhol sa a mňa, jeho jazyk som mala až v krku. Bolo to hrozné. Prešiel tri kroky a povedal, že už musí ísť domov :D :D Inak som tam našla aj pár kamarátov, tiež som sa s nimi stretla a s niektorými sa kamarátim dodnes :) Tiež som si tam začala písať s mojim prvým priateľom (pekný, inteligentný atď.), boli sme spolu 2 roky. A s mojim terajším, už snúbencom :) sme sa spoznali tiež cez pokec. I keď ja som ho poznala už skôr zo školy, keď ja som bola prváčka na gympli, tak on maturoval a cez pokec sme sa začali viac spoznávať a keď som si uvedomila, že som sa doňho pomaly zaľúbila, tak sme sa stretli a bola to láska na prvý pohľad :) Sme polu doteraz a o rok plánujeme svadbu :)

Jaroslavo

Ako sa hľadajú ľudia na pokeci je nejaký zoznam na listovanie ak chcem niekoho najst alebo len prezerať a vyberať s kým chcem popísať ? Ako sa tam ľudia hľadajú keď neviem ich prezývku?

Natalie

Napriklad ja mojho partnera som nasla cez fb skupinovy chat :D pred priblizne 3 rokkmi a teraz mame pekny viac nez jeden a pol rocny vztah :)

piettro

pandorica: a myslis si ze na diskoteke na takeho mas mensiu sancu natrafit? podla mna na takej diskoteke je viacej hercov nez na pokeci.

podla mna je to na pokeci tou anonymitou ze moze skusat aj take praktiky ktore by v osobnom kontakte urcite neskusil.

a mozno taky uchylak co ma na pokeci velke a uchylne reci by bol v reali krotky ako baranok.

je to jak s ficom, kazdy naneho nadava a pritom ho kazdy druhi volil :D