Vztahy vzniknute z pokecu a pod.

&

To tu skôr chodi viac normálnych ľudí ako na pokec. Keď somja bol na pokeci tak sa mi normalne niektoré baby núkali na sex a ci im nevycucam muslicku.

Hrac

mal dom z neho 4 rocny vztah, v polke vztahu tam chodila a dohadovala chalanov na sex. Skoda, ze som to zistil az po stvrtom vyroci, skoncil by som to s nou hned :-/ a pritom pri mne sa tvarila normalne cely cas

momo26

spravte si muzsky nick a nikto vas nebude otravovat :)
ja som to skusil, ze som si spravil zensky a nestihal som odpisaovat :D
ale to je taky time waster aktivita, ze dovidopo.. nezavidim, tym co tam niekoho musia najst :)
i ked ten profil moze pomoct, ale..
vacsina na to kasle a vacsina odpovedi je relativnych..

poPotvorka

to je akoby ste otvorili "Pandorinu skrinku" ,ze ? Ja taka sokovana som čumela ,co som to vlastne zac a co sa vo mne skryva :DDD ....... ale co sa tyka vztahu no proste ,mam strach ,ze sa zalaskujem do "internetoveho programu" ,preto som opatrna

lilyianka

ja na pokeci chvalabohu nie som, ale priateľov kamoš tam našiel svoju frajerku ..sú spolu zatiaľ dva roky, aj keď si myslím, že spolu neostanú (ona má horší slovník ako 100 opitých chlapov) a inak čo sa tam jedna kamoška zoznamovala a hľadala niekoho, tak len samí uchylák a debil ... česť výnimkám ..jeden ju tak strašne klamal, že som nechápala ako mu také bludy môže veriť, aj keď som do nej stále hučala, že to je totálna blbosť čo jej píše ... samozrejme mu dala číslo, napísala, kde býva a on ju chodil sledovať a vypisoval jej ... takže toť skúsenosti z môjho okolia