Nemam priatelov

Príspevok v téme: Nemam priatelov
zewa

Ahojte. Nemáte pocit, ze v poslednom case tu je moc vela prispevkov s tymto nadpisom? Pre mna je dost zrejme, ze to vyplyva z doby, v ktorej zijeme a tym, ze niekto sedi pri PC a chatuje alebo sa hra alebo ja neviem co, nechodi von, do spolocnosti a zije svoj virtualny uzkostny svet. Ked si niekto odvykne od ludi, casom zacne mat uzkosti. Ale tie sa daju prekonat tym, ze to clovek bude stale a stale skusat, chodit medzi ludi az to napokon zmizne. To, ze niekto nema priatelov nie je o tom, ze ti ostatni su divni. Ale to ja, ja osobne som za to zodpovedny. Mna uz fakt nebavi reagovat na tieto prispevky s rovnakym nazvom, uz si pripadam ako papagaj. Ale to je vsetko o tom, ze kazdy chce mat vsetko hned, hned teraz. Hned teraz odpoved na prispevok (ved naco by sa niekto pozrel do historie, ze ich tam je milion podobnych), hned teraz chcem priatelov, hned sa chcem zbavit uzkosti, depresie, a ja neviem coho este. Hned to nikdy nepojde. Dlho trva, kym sa clovek dostane do stavu, az zisti, ze je to zle. A takisto dlho bude trvat sa z toho dostat. A aj to len v pripade, ze sa budete skutocne snazit a nie len o tom pisat a rozpravat. Ciny robia cloveka. Nie reci..

Luisa

Niečo z pravidiel fora:
Prosím pozor! Nezamieňajte si diskusné FÓRUM s poradňou. Cieľom fóra je, aby si v rámci neho ľudia vymieňali svoje skúsenosti a informácie medzi sebou.

zewa

Luisa, v tom pripade by sa tema volala hladam priatela. Ale vacsina tem je tu o vzdychani, preco len nemam priatelov...

Luisa

Neviem ,kto ti káže reagovať na tieto prispevky.Niesi administrátor či?Možno druhým ľudom zase lezie na nervy, že ty zase odpisuješ na všetko kto tu niekto pridá.Ked si niekto chce najsť priateľa práve tu, tak je to jeho rozhodnutie nemyslíš a teba do toho nič.

shy

:D minule keď som tam bola tak zasa jeden bezdomovec klamal doktorov a vymýšlal si, že je templár či čo :D už si presne nepamätám aj nám ukazoval ako jazdí na koni a tak :D ja som sa vtedy tak rehotala :DDDDDDDD si to vymýšlal aby ho neprepustili ale strašne srandovný bol, taký zlatý bezďák :D a vyzeral ako školník Willy zo Simpsonovcov :D www.bbc.co.uk

pandorica

No, ja som tam ešte tiež nezažila nič hrozi vé, ale pár chuťoviek už áno.Napr.ako jeden bezdomovec objedol vianočný stromček a nechal na ňom visieť prázdne stanioly:)