Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte co nosit

Príspevok v téme: poradte co nosit
B-B

viete mi niekto poradit ake oblecenie, topanky (cizmy)mam nosit aby som aspon trosku zamaskovala krive nohy do "O"? viem ze takych tem o krivych nohach tu uz bolo dost a v kazdej pisete ze si z toho dana osoba nema nic robit ale clovek co ma rovne nohy proste nemoze pochopit ake to je ked mate krive nohy a ste zena. ja viem ze hlavne je ze nohy mam a ze mozem chodit a za to som aj vdacna lebo je vela ludi ktori taketo stastie nemaju. ale predsa len je to pre mna ako pre zenu tazke. neznasam leto "nemozem" si vobec obliect sukne alebo saty lebo sa citim hrozne. som nizka, mam chude nohy a krive do "O" no proste otrasna kombinacia takze na saty a vysoke podpatky mozem zabudnut. viem ze niekto mi tu napise ze si z toho nemam nic robit ale mna to trapi a aj trapit bude lebo pocit ked idete po ulici a muzi, chalani sa smeju alebo bavia na tom ake mate nohy nie je prijemny. preto by ma potesilo keby mi niekto poradil ako sa tento problem da aspon nejako zamaskovat.

B-B

no tak do sukne sa nenavleciem asi nikdy, na nete som toho nasla vela dokonca jeden fyzioterapeut mi napisal ze sa nohy daju vyrovnat dlhodobym cvicenim, tvrdil ze nohy problem nie je v tom ze nohy by boli krive ale ze problem je v kolenach ktore su nejako zle vytocene a nasledok toho je to ze mam nohy v tvare O, taktiez som niekde nasla ako jedna pani pisala ze mala nohy do O a po pol roku alebo roku co tancovala latinsko americke tance tak sa jej nohy nejakym sposobom vyrovnali, a to s tym tancovanim mi povedala aj jedna znama ze tiez mala take nohy a ze sa jej vyrovnali az na to ze ta znama zacala tancovat este v detskom veku takze neviem ci mam tymto veciam verit

chalice

Tak nepis, ze si prilis nizka, su aj nizsie od teba za prve, za druhe tych pakoch co sa ti vysmievaju ignoruj, inteligentny clovek predsa vie, ze keby si vzhlad svojich noh mohla ovplyvnit, tak uz davno vyzeraju dokonale. A co tak skusit dlzku po kolena alebo tesne pod kolena? Skus aj nieco vyguglit o nohach do O a mode.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte co nosit - Fórum - ZDRAVIE.sk