Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplikovaná láska alebo len moje ilúzie

Príspevok v téme: Komplikovaná láska alebo len moje ilúzie
NikkiSixx

Zdravím. Denno denne myslím na jedno dievča. Mám 16 a pred rokom aj niečo som sa do nej zamiloval. Myslím, že aj ona do mňa ale to by bol vzťah na diaľku tak to stopla. Ja som súhlasil, ale strašne som do nej začal byť zaľúbený. Nakoniec sme sa nejak pohádali a istý čas som si s ňou nepísal. Potom sme si priznali svoje chyby a bolo všetko v pohode. Problém je v tom, (nie je to jej vina), že už 5 krát sme sa mali stretnúť ale ani raz nám to nevyšlo. Stále nám do toho niečo prišlo (väčšinou jej). Dnes, po roku aj ničo som ju prišiel pozrieť... aj keď ešte pored nedávnom som nechcel, lebo už som mal pocit, že ma naťahuje...Nie nenaťahovala...Mám ju rád aj ona mňa. Ale ja som z Košíc a ona býva pri KE v dedine...Myslíte, že by nám normálny vzťah mohol fungovať?

NikkiSixx

Tu ani tak neide o tú diaľku...Bože, nechce sa mi to už rozoberať. Prepáčťe, že ste so mnou zbytočne strácali čas.

franceska

ja tu tomu rozhovoru xperta a nikkiho vobec nerozumiem vy hej? toto je dialka ty si ale lenivec nerozumiem co si ty zac nikki?

NikkiSixx

Tak snáď nám to niekedy víde, veľa krát sme boli pohnevaní...ale to ku tomu patrí aj keď som sňou nechodil. Ja si ale nie som 100% istý či ju chcem, lebo je to komplikovaná osoba :/ ale ako sa vidí, láska je silná :D asi len z mojej strany

Agnes998

Bývate od seba cca. pol hodinu cesty a ze vztah na dialku by ste mali? Co ty budes robit ked si neskor najdes pracu pol hodinu cesty od domu, vsak ty tam ani nepojdes lebo to je strasna dialka.

sao

Nikki dievča z dediny je trochu povahou ine než z mesta,ked je smutná,možno je vážna,zodpovedná.prečo ti to vadí?

Xpert

Hej NikkiSixx A zas ma ide stebe Jbnut Tak to sisi mal najst nejaku vyskerenu opicu co ti bude hadzat banany zo stromu.Banany to je ten lepsi pripad,opica sa vie aj vysrat zo stromu.

NikkiSixx

Ona je z Perína...ale máte pravdu neoplatí sa lebo je to zvláštna povaha, smutná... :( lenže ja som do nej zbláznený.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komplikovaná láska alebo len moje ilúzie - Fórum - ZDRAVIE.sk