Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GSE a NAC

Príspevok v téme: GSE a NAC
hanulkova

RNG este raz velka vdaka za rady.. to gse ozaj nechuti tak velmi horko, znamena to, ze mi to nepomoze? objednala som to z firmy i-herb, je tam napisane nutribiotic, graperfr.seed extract 100mg.
znamena to teda ze to mozem rovno zahodit ked to nema uz ten ucinok? nechapem, preco to museli menit ked je nieco dobre na trhu.. schvalne to objednam az z ameriky, lebo tu na sk nicomu neverim, a toto uz tiez museli pokazit..:(((
a mozem to brat dlhodobo? lebo ako som uzivala ten blis, zmizol mi aj zapach z ust aj tvorba hlienov sa zredukovala, ale akonahle som to vysadila, problem sa vratil. znamena to teraz ze to musim uzivat permanentne? kazdy den? ved by som sa nedoplatila... :((

hanulkova

velmi pekne dakujem!!!! idem si hned objednat oba enzymi. snad mi to pomoze, lebo naduvanie ma trapi kazdy den, bez ohladu na to co zjem... :(

RNG

Ano to je ten pravy, ktory obsahuje tu alpha galactosdidase, tj enzym na spracovanie nestravitelnycy sacharidov pre nas, co nas naduvaju(zelenina, strukoviny)
A neexistuje take zatial, ze "privela enzymov", lebo aj nepouzite sa po case rozpadnu a kedze su to vlastne bielkoviny, rozpadnu sa na aminokyseliny, co vieme v tele pouzit.
Ani pri doslova besnych davkach, (napr 18 gramov ekvivalent pri lieceni rakovin) som nepocul o ziadnych skodlivych nasledkoch. Ved inac by taky doplnok zakazali, kedze podmienka na doplnky je neskodnost/nezavadnost, podobne ako aj na potraviny.

hanulkova

rng prosim ta myslis toto: Jarrow Formulas, Jarro-Zymes Plus, 100 Capsules ??
Lebo pod nazvom pancreatin plus som tam ine nenasla od firmy jarro...
a to mi pomoze proti naduvaniu? smiem brat aj toto aj ten dairy digest spolu? nebude to vela enzymov naraz? ale ked to jedno je len na mlieko a toto druhe asi na vsetko ostatne.. teda ak to spravne chapem... dakujem!

RNG

Enzymy na mlieko treba brat pred pitim mlieka aspon 15 minut, lebo lactoza, mliecny cukor sa rychlo vstrebavaa roznesie po celom tele, kde enzym lactaza ho rozlozi a tak sa do tela dostane z tej laktozy malicko a kedze sa absorbuju aj nespotrebovane enzymy, tak sa absorbovana lactoza aj tam rozlozi.
Ludia su naduvani aj inymi cukrami, napr zo zelenin a strukovin, na to pomoze enzym alpha galactosidase, ktory sa nachadza v roznych lepsich enzymatickych zmesiach, pozri napr zmes firmy Jarro, pod menom Pancreatin plus

hanulkova

wau! od teba sa dozviem veci.. to som vobec nevedela z coho to "scvrkavanie" vznika... velmi pekne dakujem za vsetko!! pochopila som to tak, ze ked budem uzivat toto Dairy Digest Complete, tak mozem jest mliecne produkty a budem schopna ich normalne stravit a nebudem sa zahlienovat a nebude sa mi naduvat brucho.. idem si to teda objednat. ak by som este mohla raz poprosit, napisal by si mi ako to mam uzivat, lebo neviem anglicky... ci len pred jedenim mliecneho vyrobku alebo pravidelne.. tie ostatne vyrobky, gse, nac a spray do nosa uzivam kazdy den dvakrat. bez prestavky. snad je to ok a neposkodim si nosnu sliznicu. velka vdaka este raz. velmi si mi pomohol!!

RNG

Iste ti pomoze stravit mlieko kompletne. Mne v starsom veku staci pit skvasene mliecne produkty, zatial, neviem uz spracovast laktozu a na ine bielkoviny a tuky aj tak uz beriem obcas enzymy, lebo ako starsiemu sa mi ich nevytvara dost aj tak a nechcem sa scvrkavat, ako ini starsi ludia bezne, kde kvoli oslabenemu traveniu telo rabuje zo svojich vlastnych zasob a teda odburava svaly aj kostru na to.

hanulkova

..no super, hned mi to aj odstranili.. to mi ide na nervy..
tento pripravok by mi pomohol ked neznesiem mliecne vyrobky (nie len lactosu) ?? Dairy Digest Complete

hanulkova

RNG velmi prosim porad mi, hladam stale tie enzymy na mlieko co si mi poradil, ale je ich tam strasne vela a ja ani cek po anglicky.... :(
toto sa mi ukazalo: -odkaz odstránený-
dakujem!!!!!

RNG

Mnohym ludom s vekom sa znizuje tvorba roznych enzymov, takze nebud prekvapena. Plno ludi na svete nema prakticky vobec enzymy na lactosu, napr americki indiani a cinania az na 95%.
Zato ale este skvasene produkty, kde je lactosa kvasenim zmenena na mliecnu kyselinu im problemy nerobia. Len surove mlieko

hanulkova

obrovske dakujem!! idem to hned pozriet...
ak sa ten enzym na mlieko netvori, tak to uz je dozivotne? to sa nikdy neupravi? lebo mam to len par rokov, nemam to od malicka...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.