ako zapadnúť medzi nezmámymi

Príspevok v téme: ako zapadnúť medzi nezmámymi
lujzax

Dobrý deň, chcem sa opýtať, hlavne žien, ako riešia situácie, keď idú s priateľom niekam von, na akciu, a nikoho tam nepoznajú. Ja mám taký problém, že ťažko zapadnem, možno je to preto, že nechodím von s kamarátmi každý víkend, čiže nie som zvyknutá ani spoznávať nových ľudí, dôverovať im...neviem to opísať, ale keď som začala chodiť s priateľom, tak s niektorými jeho kamošmi som si hneď sadla, vedela som sa pridať do rozhovoru, úprimne zasmiať, no pri niektorých sa necítim moc pohodlne, a vôbec neviem ako začať rozhovor...No a v septembri sa chystame na svadbu jeho kamoša z bývalej práce, čiže ho vôbec nepoznám, priateľ s ním a ostatnými kolegami chodí na pivo bezo mňa, takže som ho doteraz nespoznala, čiže na svadbe nebudem nikoho poznať a mám dosť z toho nervy, či vôbec sa tam budem mať s kým porozpávať...ako sa vynájdete vy v takýchto situáciach??

Lapry

Ahoj nesom nijaka pdborníčka ale radila by som ti aby ste sa spolu s priateľom a jeho kamarátom a snúbenicou aspoň ráz stretli a skúsili najť spoločne záujmi, tiež aj s inými priateľovými kamarátmi ktorý budú na svadbe. Pomôže ti to, lebo niektorých ludí na svadbe už budeš poznať a tym pádom lepšie zapadneš.. Držím palce :)