Kto ide so mnou chudnúť?

Príspevok v téme: Kto ide so mnou chudnúť?
Monika91

Dnes som začala chudnúť, mám len 22 a pri výške 165cm mám 76kg. Ja viem, je to dost, chcela by som zhodiť tak ccc na 60kg, takže ma čaká ťažký boj. Nebola som vždy pripratá ako teraz, ale ani chudučká ako modelka, ale to mi ani nevadí :) Len posledný rok som bola nejaký čas nezamestnaná a všetko sa to na mňa nalepilo, a teraz som sa prebrala až pri takejto váha. Prišlo s tým veľa negatív, som veľmi vyčerpaná, v ničom sa necítim dobre, keď sa začnem potiť trochu zapácham, aj keď použijem doodorant čo pred tým pri dobrej váhe sa mi nestávalo. A chcela by som sa v prvom rade same sabe páčiť a v druhom rade priadelovi a okoliu, chcem aby ma pochválili ako dobre vyzerám, čo som už dávno nepočula :(
Preto si hľadám ,,spriaznenú dušu,, ktorá tiež začala chudnúť alebo chce začať chudnúť. Budeme si vymienať skúsenosti, recepty, písať si ako sme na tom s váhou a človek nikdy neviem, možno s nás budú aj kamarátky :) Na veku vôbec nezáleží..Len si chcem s niekym vymienať info o chudnutí, veď vo dvojici to ide lepšie, poprípade sa možme medzi sebou aj predbiehať kto viac schudol ;)

twatka

no co baby ako ste dnes dobojovali?
ja:
R: 2 bebe keksi a kus hrozna
D: nic
O: ryba s par varenymi zemiakmi a horda kapustoveho salatu
O: 2 bebe keksi
V: celozrnny chlebik s francuzskou natierkou a paradajkou

ziadna slava to neni, ale aspon sa neprezieram ako som mala vo zvyku :D

twatka

misenka to by som teda naozaj chcela vidiet tie fotecky pred a po..mozes mi poslat na mail alenakonopkova@gmail.com..lebo viem ze taketo veci ma vzdy nakopnu..ked vidim ze iny to zvladli :)
a este sa chcem spytat ci a ako si tie 2 mesiace cvicila a ze ci do tych 100g jedla si ratala aj zeleninu, lebo ja napr som si dnes na obed dala 150g varenych zemiacikov (nie uplne vhodne, ale asi jedlo ktore ma najviac zasyti a nadlho) a ku tomu 150g paradajky a 150g papriky (cerstve bez nicoho)
a na veceru si chcem dat zase kusok(cca 100g) grilovanych kuracich prs a zase horu zeleniny, lebo ked si ju nedam som hladna, proste ja sa vzdy dotlacim zeleninkou :D
A este strazila si si aj "pauzy" medzi jedlami??

viem vela otazok ale dakujem za odpovede :D

co sa tyka toho dzemu som si viac menej vedoma, ale mylsim ze to iste sa nachadza aj v ochutenych jogurtoch a mala lyzicka hadam nieje az take zlo..ci? :D

lia33

No tak to sme rovnako staré :) ja mám v decembri 21 a bývam kúsok od Blavy, ale robím tu :)dúfam že prestane pršať aby sm emali vonku tréning lepšie jak v hale :) a na večeru si dám nejakú zeleninku nei somm dnes moc hladná :)

swistica

twatka - dzem je vareny cukor
kvetinocka - syr treba pri redukcii vahy vylucit

davam typ na obed - pohanka, paradajky oprazene na cesnaku a olivovom oleji s bazalkou, maso podla vlastneho vyberu /chutne, syte, zdrave/

misenka_F

Ja mám 21r. a som z Trnavy :-)
twatka : ja som začínala na týchto odstrašujúcich mierach !!! :
75kg, tuk 26,1%, tuk 18,3kg, hruď 99cm, pás 83cm, boky 108cm, stehno 61cm, lýtko 39cm, biceps 28cm...
teraz na poslednom meraní som mala :
56kg, 13,7%tuk, 7,8kg tuk, hruď 86cm, pás 68cm, boky 90cm, stehno 49cm, lýtko 36cm, biceps 26. keby sa sem dala dať fotka, tak ju sem dám! lebo kto ma nepoznal predtým nechce tomu veriť :D ,že sa to dá.

môj jedálniček je dnes asi takýto :
R - celozrnná žemla + tuniak
D - 2ks nektarinky
O - zeleninový šalát s kuracím mäsom + 2 kopčeky ryže (v reštike)
Olovrant - Jogurt ríbezľový (selský)
V - zeleninový šalát s dresingom. kuracím mäsom a 1ks hrianky. (v reštike)
V reštike preto,lebo momentálne prerábame byt a nemáme kuchyňu :))

pohybová aktivita moja je v posl.3týžnoch len doma.. malovky a upratovanie. ale teším sa už na posilovňu,že si zase pozdvíham ´´železo´´ :-))
pekný deň

twatka

joj kocky vy ste uz stihli aj desiatu, ja som akurat len dojedla ranajky- biely jogurt s lyzickou marhuloveho dzemu od starkej :D
zbytok nemam este vymysleny, ale na obed si dam asi rybu...tie ja mozem v akomkolvek mnozstve a forme :D

lia ja som zo Zvolena a mam 22 a ty?

kvetinocka21

dobré ránko :))
Lia : ja som z BA, 21 r. ty ?:)
No moj dnešný den :
R: celozrnný chlebík+šunka+syr+zelenina
D: nektarinka
a dalej ešte neviem :)) uvidím na čo dostanem chuť :D
lia : no pekne ti to ide, len tak dalej, kilečká urcite pôjdu dole :))
Ja dneska asi večer vyjdem na bike, v noci pršalo, tak si moc nechcem zablatit tenisky kedze behávam cez les :D
Pekný den baby, drzte sa :)

lia33

Dneska u mňa
R: konzerva makrely v paradajkovej omacke, celozrnny rozok
D:nektarinka
O: razničí :D so zeleninkou
a potom ešte neviem vymyslím :)
Dneska hodina a pol aktivný tréning zas budem zničená :D
Inak odkial ste ako ste staré? :)

kvetinocka21

ahojte baby :))
Ja som sa dneska tak trošku prežrala, lebo včera ma cely den hrozne bolel zub takže som do ust ani nič nedala a dneska na mna dosiel ten hlad :D
Ale aspon nie som nervozna, lebo od včera som bola veľmi. Včera som bola behať 4 km, dneska nič.
Tak uvidime ako dopadne nedela :))

twatka

tu macingovu som citala a aj som tak jedla...vydrzala som tak "az" 2 dni :D..neviem dako mi to jedlo nesmakovali :D...ale tu stranku idem akurat prestudovat :)
misenka asi sa budem opakovat, ale WAW,WAW a WAW..a bikini fitness? musis mat uzasnu postavu..hadam sa aj ja raz dopracujem aspon k takej ze budem ako tak spokojna...

Moje pokracovanie dnes:
Obed: bolo to spominane leco z cerstvej zeleninky a krajec celozrnneho chleba
Olovrant: zase celozrnna hrianka s francuzskou natierkou a paradajkou
Vecera: Kusok udenej makrely a ku tomu hoooora kapustovo-kukurickoveho salatu..mnamka :D

Ten chlebik kupujem 100%celozrnny slatinsky a tam su tie okruzky malicke (cca 30g), tak preto si ho doprajem aj castejsie :)

A vy ste to dnes ako dobojovali?