Kto ide so mnou chudnúť?

Príspevok v téme: Kto ide so mnou chudnúť?
Monika91

Dnes som začala chudnúť, mám len 22 a pri výške 165cm mám 76kg. Ja viem, je to dost, chcela by som zhodiť tak ccc na 60kg, takže ma čaká ťažký boj. Nebola som vždy pripratá ako teraz, ale ani chudučká ako modelka, ale to mi ani nevadí :) Len posledný rok som bola nejaký čas nezamestnaná a všetko sa to na mňa nalepilo, a teraz som sa prebrala až pri takejto váha. Prišlo s tým veľa negatív, som veľmi vyčerpaná, v ničom sa necítim dobre, keď sa začnem potiť trochu zapácham, aj keď použijem doodorant čo pred tým pri dobrej váhe sa mi nestávalo. A chcela by som sa v prvom rade same sabe páčiť a v druhom rade priadelovi a okoliu, chcem aby ma pochválili ako dobre vyzerám, čo som už dávno nepočula :(
Preto si hľadám ,,spriaznenú dušu,, ktorá tiež začala chudnúť alebo chce začať chudnúť. Budeme si vymienať skúsenosti, recepty, písať si ako sme na tom s váhou a človek nikdy neviem, možno s nás budú aj kamarátky :) Na veku vôbec nezáleží..Len si chcem s niekym vymienať info o chudnutí, veď vo dvojici to ide lepšie, poprípade sa možme medzi sebou aj predbiehať kto viac schudol ;)

kvetinocka21

no tak snažím sa..a čo sa týka toho behanie už som ako tak začala behať ked som nechudla, vtedy som začínala s 2 km a postupne som to zvyšovala :) Kebyže z jedneho dna na druhy, tak by som asi dostala infarkt:D
no ja som sa zase dneska odvážila sakra a uz 4. deň stojím na takej istej váhe takže ma to začína deprimovať :D už ju naozaj musim dobre zahrabať :D
No hlavne neprestávaj lebo chudnutie je dlhodobý proces a postupne by mal prísť nejaký pekný výsledok. My to tu vydržíme :))

twatka

fuu 3-5km to je dost..a mas krasny ubytok...take zdrave chudnutie a to je dobre...mojim konecnym cielom je 60, ale teraz by som sa chcela do polky septembra dopracovat k dakym 65...ja mam ten problem totiz, ze ked sa daky tyzden obmedzim kus v papani, tak mi to skoro vzdy klesne na tych 68-69, ale potom sa to vzdy zastavi a ja po tyzdni prestanem, lebo ma to serka...aj preto som povedala ze potrebujem asi vahu odstranit z dosahu :)

kvetinocka21

no zatial -4,2 kg :D ale to som chodila každý deň behať 3-5 km a strava takáto ako teraz :D teraz mam 64,5 kg a chcem mat dajakych 58 že ako budem vyzerať :D Dneska som ešte dala 50 min biku tak aspon niečo :D v takomto teple sa mi vobec nechce behať aj nohy ma dosť bolia :D ty by si kolko chcela zhodiť ?:)

kvetinocka21

twatka tak si mala parádny obedík.. u mna dneska:
R: ananasovy jogurt
D: nektarinka
Ob: kuracie maso so zeleninou
Ol: bananovy shake
Začala som oficiálne od 19.7. takže je to par dní len :D

twatka

A este ohladom cvicenia..tiez som bola vcera leniva ale dnes som zato isla peso do mesta co je asi 5km + co som sa 2 a pol hodky tarala po obchodoch a este pomahala mamci v robote :-)..a hlavne v tom teple to bolo :-D

twatka

No tak dnes som sa konecne zastavila v tom obchode a kupila tu baterku :-D akurat som sa postavila na vahu a bolo tam 71,9 :-D...no neni to dobre, ale cakala som vacsiu katastrofu :-D...
S mojim jedalnickom som zatial dnes naozaj nespokojna...kedze som si akurat dnes prvy krat sadla a od pol 7 som mala fofry ziedla som len 1 celozrnnu kajzerku...idem si akurat spravit k obedu troska zivotabudis...zemiaky- varene s petrzlenovou vnatou a ku tomu horu cerstvej zeleniny :-)

Kvietocka a co sa tyka melonu ten mozes jest na kvanta, tak isto aj ananas...tie su totiz z cca 80% tvorene vodou..ananas ma sice kustik viac cukru, ale oproti takym bananon, hroznu, ci figam je to nic :-)