Strašné zistenie

Príspevok v téme: Strašné zistenie
ppppomoc

Poznám jedno dievča, s ktorým mi je neskutočne dobre, máme kopu siných zážitkov a je pre mňa veľmi dôležitá. Tak mi napadlo pokúsiť sa posunúť náš vzťah o niečo vyššie. Zo začiatku to odmietala, proste vždy, keď som sa snažil dať najavo že ju beriem ako niečo viac (slovne, fyzicky) začala byť strašne strohá, zmenilo sa jej správanie a jasne odmietla, zo slovami že sa necíti na vzťah (inak má 19r). Tak som jej dal čas, prestal som s tým a po čase skúsil znova. Odvtedy sa náš vzťah zase o niečo posunul a viac sme si dôverovali, trávime spolu veľa času a postupne prišiel aj ten bozk. Ale hneď potom mi povedala, nech na to radšej zabudneme. Nechápal som prečo to robí, tak som sa jej spýtal, či sa jej nepáčim (fyzicky), vraj to tým nie je, vraj je to ňou samotnou a že sa preto nemám trápiť. Odvtedy to bolo na kolíske, raz akoby sme tvorili pár, inokedy sme zas boli \"len\" priatelia. Nevedel som na čom som. Strašne som to chcel zistiť až som sa nedávno dozvedel, že bola zneužitá. Povedala mi to sama. Strašné zistenie pre mňa, ešte dlho bude trvať kým to strávim. A teraz otázka pre vás. Ako sa k nej správať, ako k nej pristupovať, čo robiť, aby som sa jej totálne nezhnusil, ako riešiť vzťah? Ako jej vlastne pomôcť? Samozrejme už sme sa o tom rozprávali, ale ja jej chcem ukázať, aký môže byť pekný vzťah dvoch ludi ale som v bezradnej situacii.a neviem sa pohnut dalej. srdečne ďakujem za rady.

Mimulus

jedulka - načo si sa nechala vyprovokovať - musíš všetko riešiť s kľudom - o mne si napríklad títo tzv. prispievatelia myslia že mám jednoduchý život ale nepoznajú ma a to ma veľmi teší :)))

jedulka

to co jsem napsala je jen setina toho co jsem zažila.Celou bych ji ze sebe nedostala.Je to pryč!Je to za mnou a jdu dál.

jedulka

ANI MOJE MÁMA NECHTĚLA VIDĚT A SLYŠET!
JSEM SILNĚJŠÍ NEŽ JSI TY?ANO JSEM!!!A BYCH SE Z TOHO NEZBLÁZNILA POMSTILA JSEM SE !!!V 16 LETECH!!! TO BYLA MOJE ODPOVĚD,POMSTA!

jedulka

Merv ...já vím o čem mluvím, jen neřvu jako postřelená kráva.Ty jsi tak afektovaná na mě, že ani neumíš přečíst celou souvislost co tady píšu.Ano!Dostala jsem se z toho bez toho abych si řezala ruce nohy!Ano!!!Dostala jsem se z toho abych potřebovala psychologa!Mám tvrdou palici po kokotovi otcovi, který mě ....do piči s tím.Plazení se celou noc jen proto, že jsem se postavila na odpor už 8 letech po celém bytě, z kuchyně do obýváku,do chodby, z chodby do předsíně a z předsíně opět do koupelny.Celou noc, můj inteligentní rádoby madarský fotr, si seděl s nohama skříženýma na posteli a pískal si celou noc na flétnu aby neusnul a já se nemohla vrátit do postele!!!
NEOBVIŇUJ MĚ ZA TO, ŽE JSEM SILNĚJŠÍ NEŽ TY!VYSER SE NA MĚ!A DEJ MI SVATEJ POKOJ!

Mimulus

Mer ale veď kľud - napriek tomu, že si sa z toho všetkého ako píšeš dostala tak stále chodíš k lekárovi a stále sa...

Pozri možno si myslíš, že si z toho vonku ale možno sa mýliš aj ty sama.

viem...hovno do toho vidím ale prežil som si presne to isté čo zakladateľ a viem o čom to je a aj ako z toho von.

Meretseger

jedulka, dop**ele, že keď tá holka nie je masochista, nech sa v tom nejde rýpať k psychológovi? Na čom ty fičíš? A sama si toto nezažila, tak akým právom, ksakru, AKÝM PRÁVOM takéto niečo vyhlasuješ? Ku*va, bola som v detstve niekoľko rokov zneužívaná najprv otčimom, potom bratom, nemohla som to roky nikomu povedať, vediac, že by mi to nikto neuveril, veď keď som to i potom povedala matke, vysmiala ma, že si vymýšľam, aby som vyštvala brata. Otvorila som to až po rokoch u psychológa, takisto u psychiatričky a vie o tom i súčasná i psychologička, ale s ňou som to bližšie nepreberala, pretože som to zo seba dostala u expsychológa, "hrabúc sa v tom ako masochista"! A o tom to je! Že to v sebe bude dusiť, jej nepomôže! Tak sakra neprehlasuj takého bullshity, ja viem, aké to je!

ppppomoc

A ešte ovplyvňuje moje správanie aj to, že som sa toto všetko dozvedel len pred nedávnom. A bol to pre mňa veľký šok, aj preto som tak zúfalo hľadal rady aj tu. Možno sa to po čase zmení, uvedomím si, že to čo sa stalo, sa už nedá vrátiť späť, začnem uvažovať bez zbytočných stresov a budem vedieť sám, ako na to. :) Určite každý z vás pozná prvotný šok a neuvažuje tak, akoby uvažoval za "normálnych okolností".

ppppomoc

mango.tree Ano asi viem ako to myslíš. Veď v podstate zatĺkala aj ona, všetko bolo v poriadku, kým sme nezačali riešiť vzťah, vtedy sa jej správanie zmenilo a povedala mi to. A ja som nechápal, prečo žiaden vzťah nechce, keď sa máme radi. Možno ani ju to dovtedy netrápilo, neviem. Teda určite ju to trápilo, ale odkladala riešenie problému, pretože nemala na obzore žiaden vzťah. A ide o to, no...ja sa k nej správam normálne, ale viac opatrnejšie odkedy to viem, to si priznám. Skôr mám pochybnosti v tom, ako mám pokračovať v našom vzťahu, keď aj ona je zmätená. Tak snáď ty s tým nebudeš mať problém :-)

mango.tree

no to si musi ona sama vyriesit. ja mam podobny problem a preto ani nemam vtzah, uz dlhooo. nie ze by ma to predtym trapilo (len kvoli jednemu cloveku mi to bolo luto) ale teraz uz viem, ze to potrebujem riesit v sebe. a tak zacinam chodit k psychologicke (skusala som uz davnejsie psychiatricku, ale to bolo len o liekoch a to nechcem, efekt nie velmi vyrazny, jedine, ze na liekoch ma nic netrapilo :D ). ja len potrebujem zmenit niektore veci, aby som nemala taky patologicky vztah ku chlapom a bude to ok. a kedze chcem mat raz aj rodinu, tak to musim asi teraz uz riesit.
a mne by teda nerobilo dobre vedomie, ze to ten chlap vie a zrazu nevie ako sa ma ku mne spravat, zatlkat, zatlkat, zatlkat, to je moje