Strašné zistenie

Príspevok v téme: Strašné zistenie
ppppomoc

Poznám jedno dievča, s ktorým mi je neskutočne dobre, máme kopu siných zážitkov a je pre mňa veľmi dôležitá. Tak mi napadlo pokúsiť sa posunúť náš vzťah o niečo vyššie. Zo začiatku to odmietala, proste vždy, keď som sa snažil dať najavo že ju beriem ako niečo viac (slovne, fyzicky) začala byť strašne strohá, zmenilo sa jej správanie a jasne odmietla, zo slovami že sa necíti na vzťah (inak má 19r). Tak som jej dal čas, prestal som s tým a po čase skúsil znova. Odvtedy sa náš vzťah zase o niečo posunul a viac sme si dôverovali, trávime spolu veľa času a postupne prišiel aj ten bozk. Ale hneď potom mi povedala, nech na to radšej zabudneme. Nechápal som prečo to robí, tak som sa jej spýtal, či sa jej nepáčim (fyzicky), vraj to tým nie je, vraj je to ňou samotnou a že sa preto nemám trápiť. Odvtedy to bolo na kolíske, raz akoby sme tvorili pár, inokedy sme zas boli \"len\" priatelia. Nevedel som na čom som. Strašne som to chcel zistiť až som sa nedávno dozvedel, že bola zneužitá. Povedala mi to sama. Strašné zistenie pre mňa, ešte dlho bude trvať kým to strávim. A teraz otázka pre vás. Ako sa k nej správať, ako k nej pristupovať, čo robiť, aby som sa jej totálne nezhnusil, ako riešiť vzťah? Ako jej vlastne pomôcť? Samozrejme už sme sa o tom rozprávali, ale ja jej chcem ukázať, aký môže byť pekný vzťah dvoch ludi ale som v bezradnej situacii.a neviem sa pohnut dalej. srdečne ďakujem za rady.

zewa

Ja by som bola rada, keby to moj frajer v takejto situacii pre mna urobil. Teda to, ze by siel k psychologicke, aby vedel co a ako.
Mimulus ma ale pravdu v tom, ze pokial ona sama nezacne, tak tuto temu neotvaraj pokial to ozaj nebude nutne. Ona na to mysli kazdy jeden den. Takze zvaz, ci budes chciet, aby o tom este aj rozpravala. Vies to, vlozila do teba obrovsku doveru. Neublizit jej, to je ten najvacsi dar, ktory jej mozes dat. Ale aby si sa v takom vztahu necitil ako obmotany ostnatym drotom, ze len odtialto-potadial, tak na to by bola ta psychologicka vhodna. Muzi sa po takejto informacii boja byt sami sebou a muzmi v pravom slova zmysle. Takyto vztah moze byt nadherny. Ale je to o tom, dat vsetko. Dat celeho seba a necakat nic. Vtedy ti bude tato investicia v dobrom vratena.

Mimulus

Neviem ako si to myslela ale ak to bola irónia tak si to nabudúce odpusti.

A ver alebo nie, viem o čom píšem!

Mimulus

Zabudni na to, že ti čokoľvek povedala a už nikdy o tom nehovor ak s tým sama nezačne a ak začne tak zmeň tému. A hlavne na ňu netlač.

zewa

Budes to mat narocne. Ak ti za to to dievca stoji, tak musis byt hlavne trpezlivy a nikdy tuto jej bolestivu spomienku nesmies proti nej ani v najvacsej hadke pouzit. A mozno by bolo fayn, keby si ty (ak to budes ozaj mysliet s nou vazne) navstivil psychologicku a porozpraval sa s nou, co vsetko to bude pre teba obnasat. Hlavne na nu netlac nejakym vysvetlovanim a v podstate by som sa na tvojom mieste k tej teme zamerne ani nevracala. Jedine ak sa ona o tom bude chciet rozpravat.

Sammmy

Musíš intenzívne budovať vzťah, nie len že teraz získa dôveru a bude všetko vyriešené. Píšeš že si s ňou často, to je dobre, ale zároveň aj taká skúška, aby si to nepokazil. A budeš vedieť na jej reakciách, ako je na tom, čo si myslí o vzťahu s tebou a pod. Držím palce nech to zvládneš :-))A keby hned aj nie, nevzdávaj, chce to vela času.