Menzes a podobné problemy

Príspevok v téme: Menzes a podobné problemy
nobody-smbdy

Som strasne nestastna... druhy den mam menzes, dufam, ze to prestane, nemam az take krce, aj ked nejake sem tam su, je to asi moj 4 alebo 5 menzes... : ( neviem sa s tym zmierit, ze to mam..vcera som sa skoro zblaznila :( Je mi z toho zle . Nemam sa o tom ani s kym porozpravat ,len placem a placem .. nebavi ma uz kvoli menzesu ani zit .. doslova mam pocit, ze mi to tecie uz aj "ZO ZADKU".. som uz z toho na nervy .. stale placem.. Nechcem uz zit s menzesom ......:(

pandorica

Len sa neboj, za pár rokov sa ešte budeš tešiť,keď ho dostaneš:) A naozaj sa neboj, časom to bude lepšie, ani nebudeš vedieť, že ho máš, upraví sa to, nebude to trvať tak dlho, nebude až tak bolieť brucho... fakt to chce len trocha času

Malinkatá_12

Bola som na tom podobne ako ty. Mne rodičia ani nepovedali, že čosi ako menzes existuje. Nechodila som vonku, preklínala svet. Prišlo to náhle a ja som bola vedľa. Premýšľala nad operáciou-vyoperovaním maternice alebo preoperovaním sa na mužské pohlavie.

Puberta je extrémnym zážitkom pre mladú dušu. Používaj teda tampóny alebo menštruačné kalíšky aby si necítila tú krv na svojej pokožke.

Vyplač sa, vykrič sa ale tak či onak sa s tým raz budeš musieť zmieriť. Si budúca žena :) Buď na seba hrdá :)

takajedna

nuz, menzes patri k nam zenam a budes ho mat do 45-50 rokov a nic ine ti neostava len sa s tym zmierit a zvyknut si :)

kika1166

No bohužiaľ, si ženy, časom si zvykneš, nie je to až také hrozné raz ta mesiac max. 7 dní.. buď rada, že ho máš, pretože vieš, že by malo byť všetko v poriadku..horšie by bolo, keby si ho namala, chcela by si chodiť po doktoroch??