Nadmerne chorobne extremne potenie

Príspevok v téme: Nadmerne chorobne extremne potenie
sely4

ahojte velmi rada by som chcela vediet ci mate aj vy takyto problem niekto a ako to riesite a ci sa s tym da vobec nieco robit-do predu oznamujem ze hormony brat nechcem a botulotoxinove injekcie neriesia moj problem vobec-tie sa pichaju len do dlani a pod pazuchy,lebo ja sa potim uplne cela a vsade na celom tele takze tu je priklad-rano sa osprchujem nestiham som trosku v strese a ponahlam sa do roboty ktora je od mojho bytu 15 minut peso dojdem do roboty a mozem sa sprchovat znova!ale kedze v robote sprchu nemam tak trpim cely den!a hanbim sa za to jak pes antiperspiranty deodoranty parfemy nic nepomaha to totiz riesi problem len v podpazusi ale ja mam total mokre cele koncatiny nohy aj ruky uplne mokre ako keby som si ich namacala v bazene!samozrejme mi tecu kropaje potu aj medzi prsiami a po chrbte a po cele takze makeup nehrozi!uz viac nevlazdem neviem co mam robit hlavne teraz v lete cez tieto horucavy sa to neda prezit a chcem umriet!samozrejme sa mi z toho hned zmastia cisto umyte vlasy ktore si musim tym padom umyvat kazdy den a samozrejme sa mi z toho strasne robi silne akne na chrbte no uplne na slucku!pijem salviu,umyvam sa kazdy den dva krat cela, vlasy kazdy den,holim sa vsade,pouzivam antiperspiranty, nejem cesnak cibulu ostre ani horuce jedla a ked caj a kavu tak len vlazne.Snazim sa nosit hlavne vzdusne a bavlnene oblecenie rukavy nemozem vobec!len saty a tielka bez rukavov-mapy nie su sexy.......skusila som aj krystalovy deodorant aj vsetky veci z lekarne ale to riesi len podpazusie ja by som potrebovala nieco z vnutra aby to stiahlo cele dakujem pekne za rady.

teffel

Ahojte.ja sa tiež potim takto extremne.tiež som z toho zufaly.u mna s tym rozdielom že som to spozoroval už v 10 rokoch ,ked na telesnych vychovach som bol stale o niečo mokrejši ako moji spolužiaci.teraz mam 38 r.a tak isto mi nikto nevie povedať prečo sa potim.všetky lekarske vyšetrena mam v poriadku, nadvahu nemam, pravidelne športujem.jedine čo mam je silna alergia na kadečo...zvyšene potenie nemusi byť nič chorobne.u niektorych jedincov metabolicke procesy produkuju priliš vela tepla ktore sa termoregulaciou musi z tela odviesť von .ja som môj problem vyriešil tym že so sebou stale nosim niekolko veci na prezlecenie..prezlikam sa kde možem kedsom spoteny

sely4

@barboraF tak to je pekne blbe!nezavidim!v zime a ked som v klude nemam skoro ziadny problem v zime antiperspiranty ani moc nepouzivam ja to mam teda hlavne v lete v tychto hicoch a pri nejakej aj najmensej aktivite alebo strese musim mat asi nieco so stresovymi hormonmy alebo co......a tiez som sa doteraz nikomu nestazovala zila som s tym uz dost dlho ale uz ma to nebavi......inak to je zvlastne ze na tvari...ako aj mne hned vyskocia kropaje potu na cele a hlavne okolo vlasov a pod vlasmi teda na krku z toho sa mi tak mastia vlasy a mam velmi mastnu lesklu plet stale ale to mi nevadi akne na tvari uz nemam vobec len na tom chrbte a z tvare sa to da hlavne jednoducho odstranit vreckovkou vodou obruskami pudrom hocicim.

barboraF

Ja mam tiez problem s potenim,ja sa potim nehorazne na tvari a to aj ked som v klude a nic nerobim...som z toho dost nervozna, nemam problem s nadvahou 175cm 61kg a ani so stitnou zlazou,doktor mi len povedal,ze sa s tym mam naucit zit. Parada..

jedulka

tak promiň,nevěděla jsem, že to myslíš jen sarkasticky.Ale věř mi, že vím jaké to je.Ale s tím padáním vlasů, tam není něco v pořádku.Mám je taky stále mastné, jsem stále mokrá ale vlasy mi nepadají.

jedulka

pravidelně chodit čůrat!Já si dokonce hlídám i čas!!!Vypiji denně 6 litrů čisté vody, potřebuji ji, tak piju.Byla jsem na urologické prohlídce se vším možným vyšetřením.Všechno je naprosto v pořádku.V tvém případě bych si tam taky skočila, kdo ví, když už v dětství jsi měla zánět ledvin, tohle není žádná legrace!Znám to od svých dětí mají s tím problémy!Vzala jsem pro jistotu i svojí dceru, neměla žádné problémy.A hele jedna ledvina ji vůbec nefunguje!

sely4

@jedulka nejeduj sa!ved ja som to nemyslela vazne!to bolo myslene sarkasticky a na znak zufalstva a clovek co to nezazil nemoze vediet ako sa citim!tak nesud!je mi to proste neprijemne a chcem vediet ci sa s tym da nieco robit je na tom nieco zle?je mi to proste divne ze ako decko som nevedela ani co je to pot a teraz sa v nom doslova kupem a zhorsuje mi to kvalitu zivota mastia sa mi z toho vlasy a potom mi vypadavaju a robi sa mi z toho akne a perem kazdy den koli tomu a mat na sebe cely den mokre spodne pradlo a nalepene saty nie je nic moc....co myslis na co minam najviac z kozmetiky?na sprchovacie gely lebo sa nonstop umyvam.

sely4

@vitavi ahoj dakujem za nazor, mozno ze mas aj pravdu lebo ja pijem velmi vela v lete ked je takto teplo aj 4-5 litr. denne ale som disciplinovana-len vodu cistu alebo caje sem tam raz za tyzden si dam nejaku limonadu ale aj cerstve a 100% stavy...asi nieco na tom bude lebo ja chodim na wc na malu, vzhladom na to ze tak vela pijem-omnoho viac ako ini ludia tak velmi malo!a ked tak vylucim velmi malo tekutin touto cestou a mala som ako mala ked som mala 10 rokov velke problemy s oblickami-bola som hospitalizovana lebo som odpadla a zistili mi ze mam zapal ladvin aj mocovych ciest-to som bola sproste decko a zase naopak som zadrziavala moc stale vzdy ked sa dalo a takto to dopadlo zivocisnych tukov jem tak v norme ja moc maso nemusim a hlavne teraz v lete,jem ale rada jogurty a syry ale tiez si myslim ze v norme jogurt tak raz za den a to len lahky a biely probiu,zacala som uvazovat aj nad tym ze mi telo moc zadrziava vodu a tym sa brani tym potenim.....len neviem co s tym.

jedulka

proboha zabít se kvůli pocení, no vybijte nás už všechny!!!Jediné co bych řešila je slaný pot!Aby jsi neměla mapy.A proč si třeba nepřivstaneš a nejdeš do práce naprosto v klidu, proč tam pomáhláš ?
Potím se takhle kvůli váze, ale házet se proto pod vlak mě ještě opravdu nenapadlo!?!Rozumíš, tak se potíš a co?Znám ženskou která se potila tak,že pod sebou měla i celé mokré prostěradlo!A co s tím,nic.Na zabití to teda rozhodně není!

vitavi

Telo sa cez kožu zbavuje prebytkov. Posúď sama, či priveľa piješ a či máš problém s obličkami, ktoré nie sú schopné vylučovať prebytky tekutín.
Ak je pot slaný a mastný, máš i tieto prebytky.
Priveľa vody nebudeš musieť piť, ak nebudeš jedávať veľa živočíšnych produktov.

Deria

ja som poznala jednu babu, ktora sa priserne potila, hlavne v podpazusi a operovali ju na to. myslim, ze jej vyoperovali potne zlazy a mala pokoj.