Čierne podpazušie

Príspevok v téme: Čierne podpazušie
Swetlus

Mám taký problém, v podpazuší mám čierne ani sa to nedá nazvať škvrny, mám ich celé sčernané. Veľmi sa za to hambím, dokonca aj dvíhať ruky. Neviem čo mám robiť, mal niekto takýto problém?..Je to veľmi nepríjemné, ľudia sa na to ohlasujú, že čo to mám..
Je to fakt hrozné :(

ebi777

to nie je vôbec isté, že máš nejaké ochorenie, nestresuj dopredu, nemusí to byť nič vážne, a vôbec to nemusia byť PCO

tu si môžeš o tom niečo prečítať

www.pluska.sk

ale mala by si ísť ku gynekologičke, aspoň preventívne sa dať vyšetriť

chceš tie fľaky riešiť nie, musíš konať!!! postupne musíš vylúčiť všetko, čo to môže spôsobovať, snáď prídeš aj na príčinu..

Swetlus

akné nemám vobec..plet mam cistu bez pupacikov...zacalo sa mi to robit uz aj na vnutornej strane stehien... a kto robi tie vysetrenia? gynekologicka? je to zavazne ochorenie?

Swetlus

fuha..tie skvrny uz mam dlhsiu dobu čo som si to zacala vsimat tak poslednej 3 roky asi.. ale ani menstruaciu nemam pravidelnu..teraz naposledy som ju mala normlane tie 4 dni ,ale rpedtym vobec nie..predtym tak ani nie jeden den :/

ebi777

máš pravideľnú menštruáciu? tieto tmavé škvrny v slabinách,... môžu byť príznakmi aj polycystických ovárií

ebi777

u tmavších typoch s hustejším ochlpením sa toto môže vyskytovať...
potom je lepšie si podpazušie depilovať alebo voskovať, lebo holením sa len "zhormažďujú, zväčšujú" korene chlpov, a má to taký rozplývaci efekt tmavšého pigmentu okolo celého podpazušia

samozrejme, ak je vylúčená možnosť vzniku týchto fľakov mykozou