Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malé prsia

Príspevok v téme: Malé prsia
lola_257

Ahojte, mám taký problém. Keď som mala asi 11,12 rokov mala som v pohode prsia. No začala som presne v puberte chudnuť a tak teraz mi nejde dajakosi pribrať a som doslova PLOCHÁ. Preed rokom som bola normálna a teraz total plochá nemám tam nič žiadne prsia uplne nič. Neviete nejako poradiť? ten kto má pripomienky že mám 13 a riešim prsia nech sem ani písať nemusí. Všetky moje spolužiačky maju B-C ja nemam ani A. A naozaj ma to štve. Je to proste o tom že tam nemam žiadnyy tuk poradte mi prosím. Ďakujem všetkým :)

lola_257

Hej viem. Ako moje prsia keď sa pozriem na ne tak uplne maju také rysy že treba ich vyplniť tukom aby boli väčšej velkosti. Mám 165cm a vážim 46,47.. najprv osm vážila 45 no po dovolenke som schudla ešte viac ale vyrastla takže tie kilá to trošku zvýšili. Len snažím sa pribrať aby som ajj tie prsia vyplnila aj všetko pretože každy mi to hovorí aby som pribrala. ale neviem ako jednudcho mi to nejde pribrať hocičo som čítala ale tak všade píšu blbosti. Nevedeli by ste poradit?

PsychoPrincess

Začala si chudnúť dobrovoľne? Akú máš momentálne výšku/váhu? No ak si mala v 11stich normálne prsia, ako vravíš, je pravdepodobné, že po pribratí by ti opäť narástli... a čo sa týka samotného priberania - v tomto ti ja nepomôžem, nakoľko celý život patrím do kategórie chudučkých ľudí (173 cm, 50 kg aj s topánkami). Inak ja som v 13stich nemala v podstate žiadne prsia, teraz mám Ačka, ale ťažkú hlavu si kvôli mojej postave rozhodne nerobím :). Také myšlienky ma už dávno prešli. Každý je, aký je. :)

Pauli000

Ahoj, áno je to tým, že si začala v puberte chudnúť, ale puberta u teba ešte pretrváva a všetko sa môže zmeniť, ja som v 13 rokoch bola tiež velmi chudá a bola som plochá a prsia mi začali rásť až v 15 rokoch a teraz mám B ... neboj sa všetko sa dá do poriadku a ani sa nenazdáš a narastú ti,ani nebudeš vedieť kedy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malé prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk