svadba v priatelovej rodine, ist? neist?

Príspevok v téme: svadba v priatelovej rodine, ist? neist?
inzercia

dobry vecer, priatelov (sme spolu rok) bratranec sa bude o dva mesiace zenit a priatel chce aby som sla s nim, ale hacik je v tom ze ja z jeho rodiny nikoho nepoznam, ani len jeho rodicov, stale vravi ze ma predstavi, aby sme sa ,,zblizili,, a aby som sa citila lepsie na tej svadbe, no stale k tomu nedoslo, mam pocit ze jama levova to tam bude...neviem sa rozhodnut, nechcem priatela sklamat, ale na druhej strane je velmi velka sanca ze sa tam nebudem dobre citit...hm? viete mi poradit niekto?

o.m.g♥

Jasne ze chod tam ja na tvojom mieste by som nevahala spoznas celu rodinu raz k tomu aj tak dojde a svadba je skvela prilezitost :)

AfterEight

Moj priatel ma s jeho rodicmi zoznamil tusim po 3 mesiacoch...ale zvysok rodiny som nepoznala a potom na jediny sup ma zoznamil na jeho promociach s jeho tetami,strykmi,sesternicami,bratrancami,aj z druheho kolena :D...Nehovorim,ze som bola nadsena,ale on by tiez siel,keby je na mojom mieste.

Potom o tyzden ma zoznamil na chate este so zvyskom rodiny,tiez som sa necitila moc dobre,lebo som si nepamatala ani ich mena,rozpravali sa o veciach,o ktorych som ja nemala ani paru,ale moj priatel bol cely cas pri mne,takze som sa citila dobre.Ja som velmi komunikativny typ cloveka a nerobi mi problem sa rozpravat uplne s novym(cudzim clovekom) ale tam to bolo tazke,kedze sa ako rodina nevidia casto,tak sa rozpravali o veciach,o ktorych som netusila,lebo dohanali strateny cas.

Teraz som tiez bola na jednej oslave a uz to bolo o dost lepsie,uz som sa necitila ako cudzinec.

Takze urcite chod,ked ta priatel zavolal,chce ta tam a bud pysna,ze ta "neukryva" :) A svadba? ved to je super,tam sa popija,vsetci budu veseli,zabavis sa,neboj :)