sekretárka v mobile

Príspevok v téme: sekretárka v mobile
Vilko

Dobrý deň
Prosím poraďte mi čo mám robiť. Náhodou som uvidela v manželovom mobile fotografie jeho osobnej asistentky.Neprezerala som si jeho telefón, on ukazoval fotky nášho auta známim a pri listovaní som to uvidela. Cestou domou som sa ho na to spýtal a on mi odpovedal, že o čo mi vlastne ide. Že sú to fotky len do pozadia, aby vedel kto mu volá.
Neverím tomu, lebo tých fotiek tam bolo viac. Je to mladá dievčina, ktorá by mu mohla byť dcérou.
No viem ako to chodí u chlapov pred päťdesiatkou a ešte vpliných a bohatých.
Ako keby nevdel uniesť svoju slávu a postavenie.
Veľmi som plakala a bola som úplne na dne, no on mi tvrdí, že o nič nejde. Sme spolu 30 rokov a nemali sme nikdy žiadne problémy. Máme dospelé deti ktoré študujú a ešte nás potrebujú. Ja som psyhiky dosť labilná a preto to veľmi ťažko zvládam. Nikedy si myslím, že ma trápi naschvál, aby potom mohol povedať že som blázon s ktorým sa nedá žiť.
Neviem čo mám robiť, či mu môžem vôbec ešte veriť.
Je zaujímavé, že moje fotografie v mobile nemá.
Ďakujem za Vašu pomoc.

poPotvorka

sisel
az tak dokonale nie ,len sa snazim pochopit vasu logiku ..... lebo je podla mna dolezite mat sebavedomie ,jasne nazory a postoj k zivotu ,vediet vyhravat aj prehravat s hlavou stale hore ... vediet zit spolu ,ale aj bez seba a mat pre svet toho druheho pochopenie a respekt
...... bodka ,koncim v tejto teme !

poPotvorka

tak to si naozaj nie len perfektny manzel ,ale aj hodne inteligentny clovek .... nasiel si tie prave hodnoty a je perfektne ,ze uz nemas potrebu riskovat ,lebo si uvedomujes o co by si prisiel ...... vdaka za tvoje nazory su moc rozumne (nie len v tejto teme)
drzim vam obom palce :)

manzel678

poPotvorka, mal som za tie roky niekolko ponuk zien a celkom peknych do postele. Najma ked som mal veduci job a isli sme na firemne vecierky. No jednoducho som ich vzdy poslal do prdele. Mne nestoji taka jednorazovka za pokazenie uzasneho vztahu. A podla mna by som ani fyzicky nebol schopny mat sex s inou - moja zena ja v tomto fakt uzasna a neverim, ze by ju niektora dokazala nahradit. Medzi nami je obrovska dovera a pocit velkej cistoty. Nepokazil by som si to za nic na svete, kludne ma moze niekto kedykolvek otestovat, ale upozornujem, ze mam na to prudke odmietave reakcie a nehladim okolo seba v tej chvili :)

sssisisel

poPotvorka
ako tebe naramne pristane ta prezyvka ,az sa cudujem dievca zlate mas nas prekuknutych dokonale ;)))

Molierr

Tak na jednom forume sa rozoberali starsi zenaci, a pisali ze ich po dlhych rokoch uz menej vzrusuje ich zena ak vobec. Vraj poznaju jej telo naspamat a niekedy maju problem mat erekciu, ale pri pohlade na mladu zenu maju erekciu takmer ihned, takze to nemusi byt vekom ale tym ze uz ich nevzrusuje ich zena. Aby vas partner nepodviedol, na to je potreba velmi velkej ucty k tomu druhemu co v dnesnom svete moc nie je a uz vobec ked spolu zijete dlhy cas. A vacsina zien aj tak nie je moc na mladych, ale zato vsetci starsi muzi su na mladsie.

poPotvorka

manzel ...no lebo muzi potrebuju citit ,ze su skvelí ,vynimocní a ze ich partnerka je z nich stale hotova a ak sa v ich okolí objavuje takato "hotova dievcina" (nemusi byt manzelka, ci priatelka) je akoby pre muza tazke odolat pokuseniu .... u muzov je podla mna zakladny princip sexu, tuzba .... a kedze viacmenej NEtuzime po tom, co sa nam kazdodene ponuka (manzelka ,priatelka) ....zutekate a zacnete tuzit po tom ,co vas provokuje zaroven vzrusuje ,podnecuje tu vasu bujnu fantaziu a co mozno tak trosinku unika ... a tak stale "odbehnete" niekam vedla .... :))))
cize tvoj vztah je stale vzrusujuci a aktivne ozivovany a mozno to je jeden dovod ,vasho krasneho vztahu ..... inak to nechapem ,ako je to mozne :-/

manzel678

Ale sranda zase je, ze zeny tejto dobe s ich citmi nepodlahli a stale tuzia po laske az za hrob (teda aspon vacsina). Ak by tych chlapov dokazali prekuknut a nestavali by sa pre nich lahkou koristou, tak by boli nuteni zmenit svoje postoje. Oni totiz funguju tak, ze sa o seba staraju, su namakani, vysportovani, oblbnu babu nejakymi darcekmi, ci recickami, len aby si mohli vrznut a potom trada o dum dal. A ani riziko moznych pohlavnych chorob ich netrapi. Predvcerom davali v TV, ze 90% dievcat sa nakazi pri prvom styku nebezpecnym papilloma virusom. Az ma zamrazilo, ze s kym to tie dievcata preboha zacinaju svoj sexualny zivot. Ja si napr. aj toto velmi vazim, ze s manzelkou urcite nemame v sebe ziadnu takuto pliagu, lebo to nemame odkial dostat.

manzel678

Ja mam okolo seba kopu kamaratov, oni nie su si neisti, oni si chcu jednoducho uzit, lebo taka je doba. Uvazuju dost povrchne a zavidia mi, ze dokazem byt verny svojej zene. Oni to uz nedokazu. Dokonca predo mnou taja svoje avantury, i ked sa pred ostatnymi s tym vystatuju, lebo vedia, ze odo mna za to dostanu hubovu polievku do duse :)