Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s osmickami

Príspevok v téme: Problem s osmickami
Lucinka_06

ahojte, dnes som bola u zubara a ten mi oznamil ze chcem alebo nechcem, moje osmicky musia ist von. Vravel ze rastu na krivo a tym vytlacaju ostatne zuby, ze sa zvyknu kazit alebo sa okolo nich tvoria hnisave kapsy. Tiez ste mali taketo problemy? Ten zakrok, to vyberanie, ako dlho to zvykne trvat? Hoji sa to rychlo? Mam si brat z roboty PN? Och, tolko mam otazok.. az sa zacinam bat.. Diky za odpovede

silva_326

Ahoj, no s osmickami to je rozne, niekto problem ma, niekto nie. Moja sestra ani nevedela ze jej tie osmicky vyberali, nemala s tym ziadny problem, ja som mala bolesti ako svet skoro tyzden, nevlada som ist ani do prace. To bolo pri prvej extrakcii, pri tej druhej som uzivala enzymy, nasla som si Profizym, ze vraj mal udajne pomoct zmensit opuch a rychlejsie zahojit ranu (tu obrovitansku dieru :) ) no nejak som ziadny rozdiel nevidela. Je to vyzivovy dolnok a asi nezabera u vsetkych :) ale inak vsetko v pohode :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.