Suché vlasy

Damasskaruza

Na suche vlasy su najlepsie za studena lisovane oleje, bohate na vitaminy a mastne kyseliny. Na www. eshopikarov.sk najdete stimulator na vlasy Ikarov, zmes olejov a vytazkov z bylin. Zabal pred kazdym umytim. Neskor len mandlovy olej. Vyskusane!

mlčaniejniat

v prvom rade ak prichádza leto použivaj UV filter na vlasy.Aj moj problem je ten že povodne takmer čierne hnedočierne vlasy mi vždy slnko velmi ale velmi vytianhe.Ja použi vam uv filter a vždy ked idem do zahrady mám pokrývku na hlave, tým som predišla vysušeniu vlasov,lebo inak aj távr a vlasy mi velmi spáli.tvár mi spálilo aj tak ale vlasy som uchránila.A ak už máš spálené kup si panthenol sprej zábal a urobí svoje aj dobrý hydratačný krém áno krém aj ked sa to zdá divné a dokonca kamoška použivala indulona prečitaj si ktorá je dobrá nechaj na hlave aj pol dna ked budeš doma.Dalej babské recepty ako vajíčko zmiešat so smotanou na to igelitku a uterák nechat aspon hodinu.Ale použivaj Uv filter na vlasy,mna tak ako plet aj vlasy by vytiahlo slnko.