tehotna? prosim poradte

Príspevok v téme: tehotna? prosim poradte
mishel_

Dobry den,stale som pritom ze som tehotna po tej tabletke, sice mala som uz od toho dve.menstruacie a ta druha prisla o 5 dni skor a myslela som si ze je setko ok dalsia mi ma prist uz za par dni a mala som vytok asi den a proste zacinam sa nejako velmi pozorovat a ked ma boli brucho alebo krize tak ze to suvisi s tym myslite ze som abo nesom alebo je to len moja psychika lebo teraz som z toho na dne a kazdy den len stresujem .dakujem:/

ebi777

:) čo keby si navštívila lekára preventívne, a skončila tu s tým stresovaním, to sa ti vážne chce po toľkých mesiacoch ešte kvasiť svôj mozog takým psychošovaním :DDDD

padaj k lekárovi, nech už máš pokoj na duši :)

mishel_

No tak ja mam nepravidelnu ako som hovorila prva prisla na cas a druha skorsie, prva bola taka silnejsia normalna ako vzdy a trvala tri dni ako vzdy a som pocula ze niektore dievcata mali naprv spinenie a az potom normalne ms a ja nic ja iba riadnu a tu druhu som mala nejaku slabsiu preto sa bojim .. lebo neviem co by som spravila keby som ostala tehotna ale dakujem za radu:)

AfterEight

Ked si mala normalnu menstruaciu ( nie nejaky slaby vytok,spinenie) ale riadne krvacanie,tak by si nemala byt tehotna.

Ja mavam pravidelnu menstruaciu. Napr minuly mesiac mi meskala 5dni,ale to bolo nakoniec stresom a teraz mi prisla uplne zase presne na den :)

Ja si myslim,ze ti takto blbne,lebo furt na to myslis,stresujes,stres je velka svina.

Co ti poradim je zbehni si kupit test a hned budes mat pokoj :)