Zapach z ust - rozhovor

Príspevok v téme: Zapach z ust - rozhovor
snehuliak

Potrebujem nejaku radu,trpim zapachom z ust už dlho,bola som na kadejakých vyšetreniach a nič ....problem je v tom,že pojdem robit skusky,ktorých sučastou je rozhovor asi 60 minutový,budem tam ja a dalsie 4 osoby,najradšej by som sa zakopala pod zem, ked si predstavim,ked budem na dotyčného rozpravat,je mi samej zo seba zle mam s toho nervy čo si o mne pomyslia ,neviem akoby som to zmiernila,nakolko nemožem mat žuvačku pri rozhovore,ale aj tak,najhoršie je, že ja ked si umyjem zuby možem ich drhnut aj 10 minut tak za 5 minut ide zapach citit,neviete niečo poradit čím by som to mohla aspon zmiernit?dakujem

RNG

Nakazy prinosnych dutin, kde sa telo nedostane s krvneho obehu mozu mat infekcie, ktore sa tam dostanu z kvapockovych nakaz, a kedze telo nevie ucinne nicit nakazy v dutinach, nanajvys ich odtlacat a splachovat hlienami, tak sa tam tieto infekcie mozu zdrzovat mesiace, ba i roky a odtial s hlienami nakazovat znova a znova mandle hrdlo, priedusky pluca a dokonca cez Eustachovu trubicu aj stredne ucho.
Ustne brane prostiedky su na ne prakticky neucinne, najma atb, infekciu v prinosnych dutinach treba znicit kvapkami, ktore sa tam dostanu. Pozri cez Google.sk pod rng infekcie. Tam popisujem, ako to roztokom citricidalu(dnes je jediny ucinny citreicidal profesional formula)kvapkanemu 3 x denne do kazdej nosnej dierky v leze s hlavou zaklonenou dozadu co najviac, aby sa to dostalo aj do celnych dutin Ze sa to dostalo do celnych dutin poznas podla kratkej ale silnej bolesti(osmoticky sok) a az vtedy je to naozaj ucinne, inac aj nevyhubis tie mikroby vsade, bude sa ti to neustale vracat a lekari to nazvu "chronicke" pre neschopnost sa toho zbavit ustne branymi ATB.
Naviac, ako sa mozes docitat v prispevkoch lekarov na teme infekcie, atb su na mnohe z tych mikrobov aj tak neucinne.

ta3

urcite sa na zapachu velkou mierou podielaju aj tie hlieny, nie som lekarka tak neviem ako by sa to malo riesit, len laicky si myslim, ze sa musis chranit prechladnutiu a urcite posilnovat imunitny system a imunitny system posilnis jednak kvalitnou stravou a dostatocnym odpocinkom, citim s Tebou, ale ine Ti neviem poradit

snehuliak

jazyk a zuby drhnem stale ako blazon,ale zatekaju mi aj hlieny može byt ten zapach aj z toho a ako sa zbavit toho zatekania mi tiež nikto nevie pradit

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a spravne nasadenej probiotickej flory. To ked je v neporiadku, nasledky nie su len zapach z ust, ale vedie to k stovkam roznyc aj vaznych zdravotnych problemov. To si treba napravit.
Na ustnu probioticku floru su dobre probiotika typu Blis, vo forme "cukrikov" ktore ochranuju nielen dych, ale aj zuby pred kazenim aj zvysuju celkove imunitu proti nakazam horneho dychacieho traktu.
Ja osobne pouzivam napr vyrobok firmy Jarrow pod nazvom Jarro-Dophilus, oral probiotics

Mimulus

plnielanu.zoznam.sk

A ak si nečistíš vrchnú vrstvu jazyka tak to určite nevynechaj. Presne tak isto ako zuby - normálnou kefkou. Tie stierky na kefkách sú totiž na nič.