Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STOP vypadávaniu vlasov!

taami

lienkaa......ja nevyzerám takto :-) dúfam, že nemám žiadnu trichotillomaniu...bože to musí byť strašné pre tých ľudí.
A nemám ani štítnu žľazu, bola som na preventívke..

jajaja295

mne osobne vypadlo dost vlasov kvoli znizenej funkcii stitnej zlazy...cca pred 3,5 mesiacmi som zacala uzivat saw palmeto, teraz vidim, ako mi rastu aj nove vlasy, niektore hrube a niektore tenke + prestala som si davat meliry a pouzivam novy sampon od timoteu + berem ryby olej a selen

lienka00

Baby
Prečítajte si niečo o trichotillomanii, zdá sa mi, že niektorá z vás má s tym problém. Veľa ľudí ani nevie, že existuje taká choroba.

taami

Hyori1....A už ich mám doma :-).Kúpila som si Forcapil..celkom sa mi pozdáva.,Len sa chcem opýtať, či môžem užívať Forcapil ako vyživový doplnok + iný vyživový doplnok.
...dakujem

pivonka

Mne keď vypadávali vo väčšom vlasy, robila som si masáž hlavy a dávala na ne odvar z koreńa lopúcha, žihľavy a pila odvar aj vnútorne.

taami

Je toho strašne veľa....počuli ste o tabletach Panthenol?..že vraj aj to pomáha. Mám istý problém-ženský a beriem istý vyživový doplnok....chcem sa opýtať, či by som mohla niečo brať aj na vlasy,,tedaaa 2-vyživové doplnky naraz...

hyori1

Forcapil skutočne pomáha :) Práve doberám druhé veľké balenie...Ked som začala tak som skoro na štvrtine hlavy nemala vlasy a dosť ťažko sa to zakrývalo.Teraz by som ich mohla nosiť aj rozpustené (keby sa tak šialene nekrutili xD ) ale až na pár maličkých miest mi už vlasy znovu rastú mám ich asi také jedna až dvoj centimetrové... Také kučierky :D Vzhľadom na to že tento problém ma trápi už vyše tuším dvoch rokov pritom som skušala všetko možné a nepomohlo...Až tento forcapil skutočne zabral... :) Takže ho možem odporučiť :) A asi aj poprosiť mamku nech mi kúpi ešte jedno balenie. :/ Zase tridsať ečok pana...Tá mi tie vlasy potom vlastnoručne vytrhá... :)

Peppa

Ja mam od koznej Alpicort + mi poradila tabletky, resp. vitaminy Forcapil, stoja okolo 30 eur (balenie na tri mesiace) ale co som citala skusenosti ludi, tak vraj im pomohli, ale treba ich uzivat aspon par mesiacov aby sa ukazal vysledok. Ja som asi len pred tyzdnom zacala takze ti neviem povedat ci vazne pomahaju, ale dufam ze budu :D ;)

taami

Dakujem damasskaruza...
Ja som tiež niečo našla www.alopecia.sk
MARBO AKTIVÁTOR,MARBO TONIKUM,MARBO ŠAMPÓN....máte niekto skúsenosti s týmito prípravkami?..sú dosť drahé okolo 90e.,vzhľadom na moju finančnú krízu si ich nemôžem dovoliť...
Nevie niekto onejakej akcií?. kde by sa dali zohnať lacnejšie??

alebo skúsim manželika,či by mi nekúpil k vianociam :-)
aj ked ja nevyzerám až tak plešato ako tí ujovia a tety na obrázku,ale aj tak dosť mi padajú vlasy.....ja chcem mať poriadnu hrivu. Dík :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

STOP vypadávaniu vlasov! - Fórum - ZDRAVIE.sk