Neda sa tu zit, neznasam tunajsich

Príspevok v téme: Neda sa tu zit, neznasam tunajsich
NetrebaPrzvk

Zdravim,
mojim problemom je okrem toho ze sa chcem vypisat to, ze neznasam tunajsich ludi, neznasam slovakov. Sam som slovak a hanbim sa za to.
Ludia v tejto republike sa nevedia spravat.
Von neda vyjst bez toho aby ste nestretli:
1. opiteho
2. vracajuceho
3. takeho ktory niekde moci (to aj cez den) absolutne nekultura
4. pluvaca
5. smrkaca nosa do travy
6. takeho ktory ide po ceste a do vetra nadava
7. nadavajucich ludi, 80% ludi same vulgarizmy (ako keby sa nedalo zaobijst bez nich)
8. vyhadzovacov odpadu na zem
9. asocialiov/fetakov
10. takeho co chce ohen/cigu
11. takeho co chce peniaze
12. zavidiacich ludi
13. kombinacia tychto osob

Clovek tu je odkazany na to aby sedel doma a vyhybal sa styku s ludmi.
Na dedinach je to relativne OK, aj to tam celkom dobre vyzera, pokial tam neziju cigani, ale v mestach katastrofa, spina, bordel.

Clovek tu ma krasny byt, luxusne byvanie ale naco to je dobre ked je obklopeny ludmi ktori sa nevedia spravat? Mozno uz len niekde v indii a kongu je to horsie ako tu.

Toto sa mi nikdy nestalo ci som bol vo Viedni(pozor je tam vela braTYslavcanov ktori tam robia bordel) alebo mnichove, berline... hockde uplna pohoda, clovek sa nemusi bat a tu nozik, teleskopicky obusok, kaser by mala byt zakladna vybava.

Videli ste metro v nemecku? Ked vidim ako vyzeraju u nas podchody a podzemne lokacie tak chvalabohu ze mi to metro nemame. Kedze u nas ked slovak vidi podchod hned co ho napadne ze je to zachod, smetny kos, niekde kde sa da pit a podobne.

Natupim do taxiku, taxikar mi z neznamych pricin zacne tykat, hresi na druhych a policajtov.

Je to strasna hanba ze tu ludia ziju ako prasata a ktomu vsetkemu sa este stazuju. Mozno keby tu polovica naroda nepila nefajcila nenadavala a miesto tv si precitala knihu nemusala by sa stazovat. No ludia tu maju prazdnu hlavu jedine co vedia su vyssie spominane veci a vraj chcu sa mat lepsie.
To by museli najprv zacat od seba, pozriet sa ako ziju.

Dobre koncim. Zivot v mestach je tu otrasny a nekulturny. Spravil som velku chybu asi sa tu da prezit len v malych dedinkach. Alebo vobec.

ebi777

ja nechápem na slovensku jednu vážnu vec (možno aj v iných štátoch je to tak neviem)

človek robí 40 rokov veľmi ťažkú prácu, proste maká, povedzme fyzicky, dostáva celý život minimálnu mzdu, poctivo mu z tej výlaty ťahajú dane, odvody štátu,,, dôchodok mu vypočítajú nejakých 200 eur

ten človek, čo celý život nepracoval, celý život poberal dávky od štátu, neodviedol nikdy daň, odvody štátu,,,, dôchodok mu vypočítajú z celoslovenského priemeru, dôchodok mu vyjde okolo 400 eur

je to OK ??? či som na hlavu ??? :)

soffa

slovaci su nekulturni narod lebo nemaju dejiny.vzdy sme sa ku dakomu prikmotrili,ci to bolo madarsko uhorsko alebo ceskoslovensko.ale podme k problemu,nemyslim si ze Vieden je cistejsia,tam som bola pred tyzdnom a bol tam taky isty humus ako niekde inde na Slovensku.Mam toho pochodene vela,od vychodnych krajin,az po zapadne.vsade je spina,iba ze tam maju upratovacie caty,tu nie je nic.a co sa tyka sluzieb,vies ako dlho sa caka bezna oprava auta vo Francuzsku?3 tyzdne!!!vies aka je starostlivost v Anglicku???priserna,zena pocas tehotenstva nechodi ku gynekologovi(iba ak ma problem)ale iba ku vseobecnemu!!!takze neviem kade po svete chodis,ale aj tam to nie je ruzove!!na Slovensku chyba system,nezamestnani by mali prilozit ruku k dielu,mali by aspon upratovat,a nie brat peniaze zadarmo!!vsetko je to o vychove,ale tu chyba system.mozno preto lebo niektorym to vyhovuje.

Mimulus

Ľudia v tejto republike sa nevedia správať ale aká republika tak takí ľudia.

Aj ja som už asociál - nemám známosti, peniaze, prácu, keďže sú záchody drahé tak sa občas inak nedá, vreckovky sú drahé tiež, nadávam tiež, veď nemôžem chváliť to by som musel klamať, ak sú plné smetné koše tak zato, že niečo skončí na zemi ja nemôžem, peniaze chcú všetci, závidia všetci, už len začať piť a fajčiť...no aj bez toho mi príde občas tak zle, že z toho všetkého hodím tyčku :DDD

jedulka

bibianka...no pod nám říct všem idiotům co tady sedíme kde děláme chybu, když už od mlada makáme jak němí a nedosáhli jsme tak vysoko jako ty ve středním věku abysme měli pro každou prdel letadlo.:D:D:D:D:D

ebi777

čo robíme pre zlepšenie???

rozpredávame - zprivatizujeme zvyšok "Republiky",, lebo takýto ťah nám prináša samé Výhody do budúcna