Neda sa tu zit, neznasam tunajsich

Príspevok v téme: Neda sa tu zit, neznasam tunajsich
NetrebaPrzvk

Zdravim,
mojim problemom je okrem toho ze sa chcem vypisat to, ze neznasam tunajsich ludi, neznasam slovakov. Sam som slovak a hanbim sa za to.
Ludia v tejto republike sa nevedia spravat.
Von neda vyjst bez toho aby ste nestretli:
1. opiteho
2. vracajuceho
3. takeho ktory niekde moci (to aj cez den) absolutne nekultura
4. pluvaca
5. smrkaca nosa do travy
6. takeho ktory ide po ceste a do vetra nadava
7. nadavajucich ludi, 80% ludi same vulgarizmy (ako keby sa nedalo zaobijst bez nich)
8. vyhadzovacov odpadu na zem
9. asocialiov/fetakov
10. takeho co chce ohen/cigu
11. takeho co chce peniaze
12. zavidiacich ludi
13. kombinacia tychto osob

Clovek tu je odkazany na to aby sedel doma a vyhybal sa styku s ludmi.
Na dedinach je to relativne OK, aj to tam celkom dobre vyzera, pokial tam neziju cigani, ale v mestach katastrofa, spina, bordel.

Clovek tu ma krasny byt, luxusne byvanie ale naco to je dobre ked je obklopeny ludmi ktori sa nevedia spravat? Mozno uz len niekde v indii a kongu je to horsie ako tu.

Toto sa mi nikdy nestalo ci som bol vo Viedni(pozor je tam vela braTYslavcanov ktori tam robia bordel) alebo mnichove, berline... hockde uplna pohoda, clovek sa nemusi bat a tu nozik, teleskopicky obusok, kaser by mala byt zakladna vybava.

Videli ste metro v nemecku? Ked vidim ako vyzeraju u nas podchody a podzemne lokacie tak chvalabohu ze mi to metro nemame. Kedze u nas ked slovak vidi podchod hned co ho napadne ze je to zachod, smetny kos, niekde kde sa da pit a podobne.

Natupim do taxiku, taxikar mi z neznamych pricin zacne tykat, hresi na druhych a policajtov.

Je to strasna hanba ze tu ludia ziju ako prasata a ktomu vsetkemu sa este stazuju. Mozno keby tu polovica naroda nepila nefajcila nenadavala a miesto tv si precitala knihu nemusala by sa stazovat. No ludia tu maju prazdnu hlavu jedine co vedia su vyssie spominane veci a vraj chcu sa mat lepsie.
To by museli najprv zacat od seba, pozriet sa ako ziju.

Dobre koncim. Zivot v mestach je tu otrasny a nekulturny. Spravil som velku chybu asi sa tu da prezit len v malych dedinkach. Alebo vobec.

Vemeno

Slovensko ako stat nema vobec ziadny vyznam. Je to len skupina asocialov, ktora ma spolocny jazyk a vobec nic ine. A ani ten jazyk nie je spolocny vsade.

jedulka

a je to tak!a podívej co po tom zůstalo.Nic!Vám alespon i když si toho moc nevážíte zůstala překrásná krajina.Pojdte se podívat sem a budete si myslet,že jste přišli na mars!

slnovrat

Čo si ja pamatam o rozdelení republiky, tak Slováci to chceli lebo vsetky zisky išli do Česka. Na rozvoj ekonomiky, infraštruktúry, kultúry a podobne. Slovaci boli na druhej koľaji vo vsetkom.

jedulka

Ke komunismu.Narodila jsem se do něj a žila do 30let.U nás víc jak kde jinde bylo vidět hodně nevzdělanosti.Měli jsme plakát který vítal do našeho města horníků,chemiků a textiláků.I přes všechny úlevy co tu lidé s VS měli,utíkali odsud a sem přišli jen tak zvaní průšviháři.Za nich se nežilo tak špatně, jak se ve všeobecnosti tvrdí.Všichni měli práci a to i cikáni:-),školy zadarmo o nic ses nemusel starat o všechno se staral stát.Nezapomeňte, že Slovák byl naším prezidentem.I mě mrzelo když se republiky oddělili,pocházeli ze slovenska všichni mojí příbuzní.Ale na druhou stranu, když to samotní slováci viděli jako zlo, bylo opravdu lepší to rozdělení.Vždy to bylo o jednotlivcích!Když byl někdo kretén,tak si s tím nic nenadělal.Slušní lidé se chovali slušně at už měli jakékoli postavení a práci.Nedalo se v té době nevšimnout si, že se šíří strach a fami,hluboce zakořeněné.Sama jsem dělala kraviny kam až daleko můžu dojít, než mě zavřou a nikdy se mi nic nestalo!?!Ale co bylo to bylo, každý má na to svůj názor a zkušenost.Ale to co se dělo po a stále děje, to je silná káva.Historici tvrdí a já jim věřím, že od bitvy na Bílé hoře,tady nebylo většího rabování.A nejen to.Jde o mnohem víc. Naše společnost, celý náš svět trpí jedinou nemocí a tou je nenávist k sobě samému.Od toho klíči semeno zla.A NEKAMENUJTE MĚ:D

p.d.

Tykat kazdemu si moze dovolit len clovek, ktory ma dost vysoky vek, mozno od 70 rokov. Este aj od 60-tnikov mi tykanie prijde neprijemne a este bez opytania, mozem, aspon.
U Romov je to tak, ze starsi mozu tykat mladsim automaticky bez opytania a povazuju to za normalne. To mam nastudovane, kedze ma trochu zaujimal ich jazyk a kultura.
Romovia sa nepytaju, ze co robis, kde robis ale kam ides. Mali by sme to prebrat, lebo to neustale vypytovanie na pracu mi pripada dost trafene. Mna praca zaujima minimalne, pre mna to nie je zmyslom zivota.

jedulka

Maoam :D:D:D to mi připomnělo..po operaci stále hledali proč je mi zle.Jakási "žena" mi zničeho nic práskla do postele.Tak jí říkám,Paní doktorko co děláte? Jestli si myslíte že jsem nějakej hypochondr tak se mě rovnou zeptejte:D:D:D a ona mi říká:přestan te mi říkat paní doktorko!No to mě nasrala, říkám jí:Když si tady lítáte všichni jako v holubníku oblečení kdo vás má poznat:D primář zrovna vešel, neviděla jsem ho a pokračuju v lamentování:primář má na sebe natáhlý tak malý tričko,že je mu od pupíku vidět dolů až po kalhoty a mě budete buzerovat :D:D:D

Maoam

Meretseger: vsak v pohode, s FR nemam skusenosti, bola som tam iba na pardnovom vylete a po francuzsky neviem ani ceknut okrem dobry den a dakujem :D

lallalalalad

ahoj, nečítam ostatné komenty, ale poviem ti, že mať tvoje problémy, tak skáčem po nebo. Ja žijem v dedine, kde každý každého pozná, kde keď výjdeš von, tak ťa takmer každý ohovára, kritizuje a hľadá na tebe chyby, vedia tu o tebe absolútne všetko. 2 veľké klebetárske stanice sú obecák a družstvo. Vieš si to predstaviť, že výjdeš a každý ťa bez príčiny neznáša ? A keď sú tvoji rodičia náhodou rozvedení ako moji, tak si úplne odpísaný, pokladajú ťa za nič a len zazerajú

Najradšej by som žila v meste. Nechápem prečo sa do tých ľudí staráš. Je to ich vec, ži si svoj život. Ver tomu, že oveľa horšie je, keď sa oni starajú do teba

agartio

NetrebaPrzvk
ak ti mozem poradit, dalsie peniaze investuj uz do toho sidla na dedine, priprav si tam policka, ovocny sad,a hlavne si to tam poriadne oplot.
A zozen si pusku.