Neda sa tu zit, neznasam tunajsich

Príspevok v téme: Neda sa tu zit, neznasam tunajsich
NetrebaPrzvk

Zdravim,
mojim problemom je okrem toho ze sa chcem vypisat to, ze neznasam tunajsich ludi, neznasam slovakov. Sam som slovak a hanbim sa za to.
Ludia v tejto republike sa nevedia spravat.
Von neda vyjst bez toho aby ste nestretli:
1. opiteho
2. vracajuceho
3. takeho ktory niekde moci (to aj cez den) absolutne nekultura
4. pluvaca
5. smrkaca nosa do travy
6. takeho ktory ide po ceste a do vetra nadava
7. nadavajucich ludi, 80% ludi same vulgarizmy (ako keby sa nedalo zaobijst bez nich)
8. vyhadzovacov odpadu na zem
9. asocialiov/fetakov
10. takeho co chce ohen/cigu
11. takeho co chce peniaze
12. zavidiacich ludi
13. kombinacia tychto osob

Clovek tu je odkazany na to aby sedel doma a vyhybal sa styku s ludmi.
Na dedinach je to relativne OK, aj to tam celkom dobre vyzera, pokial tam neziju cigani, ale v mestach katastrofa, spina, bordel.

Clovek tu ma krasny byt, luxusne byvanie ale naco to je dobre ked je obklopeny ludmi ktori sa nevedia spravat? Mozno uz len niekde v indii a kongu je to horsie ako tu.

Toto sa mi nikdy nestalo ci som bol vo Viedni(pozor je tam vela braTYslavcanov ktori tam robia bordel) alebo mnichove, berline... hockde uplna pohoda, clovek sa nemusi bat a tu nozik, teleskopicky obusok, kaser by mala byt zakladna vybava.

Videli ste metro v nemecku? Ked vidim ako vyzeraju u nas podchody a podzemne lokacie tak chvalabohu ze mi to metro nemame. Kedze u nas ked slovak vidi podchod hned co ho napadne ze je to zachod, smetny kos, niekde kde sa da pit a podobne.

Natupim do taxiku, taxikar mi z neznamych pricin zacne tykat, hresi na druhych a policajtov.

Je to strasna hanba ze tu ludia ziju ako prasata a ktomu vsetkemu sa este stazuju. Mozno keby tu polovica naroda nepila nefajcila nenadavala a miesto tv si precitala knihu nemusala by sa stazovat. No ludia tu maju prazdnu hlavu jedine co vedia su vyssie spominane veci a vraj chcu sa mat lepsie.
To by museli najprv zacat od seba, pozriet sa ako ziju.

Dobre koncim. Zivot v mestach je tu otrasny a nekulturny. Spravil som velku chybu asi sa tu da prezit len v malych dedinkach. Alebo vobec.

eddings

mimulus> svet bez penazi by skolaboval, a velmi rychlo. Jeden experiment so zriadenim, kde vsetci budu mat vsetko spolocne, to sme tu uz mali. A videli sme kam to spelo.

Do toho prirodzenost cloveka, ked by nebol nicim nuteny prispievat, pretoze vsetko je spolocne, vezmem si aj bez prace - to naozaj nie je mozne. Kym praca nebude mat svoju cenu, kym vlastnictvo nebude sukromne, tak sa tu pozereme a skapeme hladom.

Teorie o svete bez penazi su len pre snilkov a ludi co nevidia suvislosti. V takom svete ja zit nechcem

Mimulus

stonka - ja mám u prdele či mi budeš veriť alebo nie. Len mi nájdi tú prácu. Ale asi to boli len slová presne tak ako to počujem stále...

Jednoducho ak tá práca nie je tak ju človek nenájde!!!