Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa naučiť muža vnímať len ako kamaráta?

Príspevok v téme: Ako sa naučiť muža vnímať len ako kamaráta?
Alexandera

Zakaždým to je tak, že keď spoznávam nejakého muža, ktorý sa mi páči nie len výzorovo, ale najmä povahovo a duševne, nejako automaticky ho neberiem len ako kamaráta ale dúfam vo viac, aj keď to nepriznám. Lenže teraz sa mi to naozaj nehodí, nechcem vzťah, potrebujem pauzu no zároveň o jedného konkrétneho muža nechcem dojsť. Nechcem ho vymazať zo života. Chcem len stopnúť myšlienky na neho ako na potencionálneho partnera. Chcem ho vnímať len ako kamaráta. Nie som do neho zaľúbená, nepoznáme sa až tak veľmi, len sa spoznávame a ja chcem aby to bolo tak, že sa staneme dobrými kamarátmi a nebudem dúfať že bude niečo viac. Ako?

p.d.

Ak ti on v tvojej hlave vyvolal chemickú reakciu, že je pre teba aj potencionálnym sexuálnym partnerom, tak sa ťažko naučíš, aby si to v hlave zmenila na kamarátstvo. Však ani sama to nechceš. Jednoducho mu to povedz a nenaťahuj to. Možno na to pristane, možno nie. Ide aj o to, čo cíti on k tebe:)

neviem_nic

ja mam "kamarata", ktoreho uz skoro dva roky chcem, pritahuje ma...a asi aj lubim...inak by som to uz daaaavno ukoncila... a kedze s nim mam nieco viac, tak samozrejme ze to trapi najma mna a trpim iba ja (kedze chcem vztah).... co uz...rozumieme si...piseme si skoro kazdy den (kedze nebyva v tom meste ako ja a ) sem tam volame a niekedy ma pride pozriet.....proste za tu dobu som si strasne na neho zvykla...zial...on nechce normalny vztah.. a ja neviem ako z toho von...skusala som to ukoncit no zial...doteraz sa mi to nepodarilo....ak ma niekto nejake tipy..tak sem s nimi....:(((

neviem preco on to ukoncit necce ked vie ze ja chcem nieco viac...a on nie..

preto si myslim ze kamarati (ktory vela spolu komunikuju) nevedia byt kamaratmi...vzdy casom chce jeden nieco viac

slnovrat

Len či by to chcel aj on, vieš. Ja mám opačný problém, všetkých chalanov beriem ako priateľov, ale chalani chcú vždy viac, alebo nič. Bavila si sa s ním o tom? Že momentálne nechceš vzťah?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa naučiť muža vnímať len ako kamaráta? - Fórum - ZDRAVIE.sk