Firma Zepter

Príspevok v téme: Firma Zepter
Ka_ta_ri_na

Ahojte, chcela by som sa spýtať či má z vás niekto skúsenosti s firmou Zepter?
Chcem si kúpiť biolampu od tejto firmy, ale jeden náš známy lekár nás odhovoril, vraj sú aj lacnejšie na tom istom princípe a vraj sú pracovníci tejto firmy dosť vulgárny a robia nátlak.
Ďakujem za každú pripomienku, názor.

wewewe

Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť so spoločnosťou Zepter. Tiež sa ku mne dostali formou kontaktu, ktorý im dala jedna moja bývalá kolegyňa. Spočiatku tvrdila, že jej povedali, že je to tiež kvôli zlosovaniu.
Pozvali ma do jednej reštaurácie, okrem mňa tam bolo ďalších asi 9 ľudí. Ľudia si hovorili svoje skúsenosti, tí, ktorí mali negatívne skúsenosti, tak sa ich snažili čím skôr zbaviť. Neskôr si predvádzajúci posadali automaticky k stolom a začali sa pýtať na otázky, čo by ste vedeli využiť, koľko platiť a pod.. Zbadala som sa až pritom, že pani automaticky vytiahla zmluvu a začala ju písať. Tu som ju stopla, že ja nič kupovať nebudem. Bola dosť namosúrená, ale zmluvu som aj tak nepodpísala.
Druhý krát ma pozvali do reštaurácie, vraj kvôli narodeninám. Nechcela som ísť, ale kamarátka mala chuť, tak som išla. Zapáčil sa mi určitý výrobok, tak som si ho objednala. Zaplatila som tovar, ale tovaru som sa nedočkala. Až po pár týždňoch som sa pýtala jednej pani, ktorá robí s Zepterom, že prečo som nedostala tovar a ona mi zistila, že tam sú objednané ešte nejaké čistiace prípravky. Ja ich na zmluve nemám, takže ich nemienim ani platiť. Samozrejme tovar nemám, lebo nie som ochotná doplatiť zvyšok, čo som si ani neobjednala. Okrem toho som zistila, že tovar nemá byť doručený mne, hoci som to tak chcela, ale na jednu pobočku. Nejde o veľkú sumu, ale predsa mi tam stoja peniaze. Zaprísahala som sa, že od nich nič nechcem. Ak sa ma niekto spýta na názor, tak ho mám riadne negatívny.

XXenia

Obraciam sa sem, nakoľko sú tu hlavne tých, čo už majú skúsenosti s firmou.
Dnes ma volala jedna pani od spol. Zepter s tým, že jej kontakt dala firma, aby ma kontaktovala, vraj ohľadom nejakej súťaže. Keďže doteraz som s firmou nič nemala, ohradila som sa, lebo zásadne nikdy nesúhlasím s tým, aby sa mi zverejňoval kontakt, alebo osobné údaje. Na moje prekvapenie takto kontaktovala firma aj kamarátku a tá potom vykoktala, že tieto kontakty dala jej sestra pre pani, ktorá na ňu tlačila, aby dala kontakt, vraj, aby sa mohla zúčastniť nejakej súťaže.
Ako sa voči tomu brániť? Jednoducho si neželám, aby ma otravovala spoločnosť o ktorej výrobky som nikdy nemala záujem? Už mi to lezie na nervy akým podvodom získavajú kontakt.

Ellaaaa

Ja som ho videla aj v skutočnosti, kolegyni prišla ukázať jedna pani. Je presne taký ako ostatné odšťavovače, podľa mňa nič extra. Odšťavuje pomaly, na studeno a stojí okolo 500 eur, čo je podľa mňa až moc.

DDDDDDDD

Ja mám od nich biolampu a som spokojná, chcela by som si ale pozrieť ten ich odšťavovač, ale nie tak, aby ma nato niekto nútil, dá sa nájsť niekde na ich stránke odkiaľ sa dá aj objednať? Nikde som ho nenašla. Nemá ho náhodou niekto doma?

......

Pracoval som pri tej firme a je to pravda. Philip Zepter v skutočnosti nie je Philip Zepter, ale srb, ktorý začal odznova najprv v Rakúsku a teraz vraj v Monacu. Niekedy chodieval na akcie, na jeho pôvod radšej mieriť nebudem, lebo sa môžem mýliť.
Áno, výrobky sa vyrábajú aj v Číne a aj v Kórei, tiež je to pravda. Vo Švajčiarsku sa naozaj vyrába len biolampa, vyrába ju spol. Bioptron AG, hoci odvtedy je už aj nový typ biolampy.
Ja už pri spoločnosti nepracujem, ale viac by som tam ani nešiel. Firma nie je taká super ako sa hovorí, je tam otrasný kolektív, každý každému podkladá nohy, odrbáva druhého, len nech získa jeho kontakt. Na sústredeniach vás naučia ako a čo, proste aby ste dostali ľudí na zmluvu, proste, aby ste hovorili na nôtu zákazníka. Doslova ho musíte nanútiť na zmluvu. Ja som mal nad sebou riaditeľku, ktorá ak som mal obrat tak ma "olízala" a ak sa mi nedarilo, tak ma "osierala". Poniektorí zepteráci sami vlastné výrobky nepoužívajú, ale žiť nejak musia.

Kýčera

Jedna baba povedala a druhá bez toho, žeby si informácie overila, to šíri ďalej. Fa Zepter je švajčiarska, má 8 tovární. Jedná z nich sa nachádza aj v Kozarskej Dubnici, čo je mesto v Bosne a Hercegovine, čo nie je Srbsko!!! Okrem toho aj v Poľsku, je to snáď poľská fa? Ešte vo Švajčiarsku, Nemecku a Taliansku. V žiadnej Číne a Kórei !!! Ste schopní už uveriť každej "perle" na nete?

Alenka_KE

Máme od nich výrobky (biolampu, masažér, vysávač) a okrem masážneho nie som spokojná s nimi. Vysávač je o ničom, mala som pôvodne červenosivý, ani ten nebol úžasný ale ako ma nahovorili v rámci šrotovného na zlatý, ten neslúži ani tak ako 30 eur z elektra. Okrem toho som sa dozvedela, že šrotovné nebolo a nemali právo mi zobrať starý vysávač, takže pekný podvod. Biolampu nevyužívam, lebo syn má epilepsiu a lekár nám výslovne zakázal biolampu. Okrem toho mi povedal, že som vyhodila peniaze vlastne za nič a to čo som kúpila som mohla mať za niekoľkonásobne menšiu sumu. On sám biolampu neuznáva a stretla som veľmi málo lekárov, ktorý ju uznávajú. Dokonca mi tvrdili, že niekedy pred x rokmi ich nahovárala firma, aby písali články a dali súhlas na zverejnenie fotky k tomu, že biolampu využívajú a pomáha.
Mám však s nimi väčší problém, uzavrela som s nimi zmluvu, ktorú som aj platila. Medzitým mi zomrel manžel, potom mamka a na zmluvu som zabudla. Teraz som objavila zmluvu a zo spoločnosti mi oznámili, že zmluva je stornová, lebo má viac ako 10 rokov. Ja tam mám zaplatených vyše 500 eur, čo im zostane. Nemali mi aspoň zato poslať nejaký tovar, alebo ma upozorniť? Vo svojom okolí nie som prvý prípad a určite to takto nenechám.
Už od všade počúvam na nich len samé nadávky a stránim sa ich výrobkov. Po predošlom článku som sa začítala na nete o názoroch na firmu a zostala som zhrozená. Prečo sa vydávajú za švajčiarsku firmu a prečo doteraz nikto nepovedal, že je to obyčajná srbská firma?

ABCDE...

Zepter a švajčiarska spoločnosť? To je blbosť na neviem koľkú, pretože jediné čo "MOŽNO" vyrábajú vo Švajčiarsku je biolampa. Vo Švajčiarsku nevyrábajú ani hrnce, zdravotné prístroje, vákuovač, proste nič. Všetko vyrábajú kdekade po svete, dokonca aj v Číne, či v Kórei, aby to mali za čo najmenej a predali za nehorázne peniaze.
Ani Filip Zepter nie je Švajčiar, ako sa hovorí, ale obyčajný srb. Pochádza z bývalej Juhoslávie a nie je to jeho pravé meno, takže toľko o firme. Stačí si prejsť cez net a dočítate sa zaujímavé veci.
Má tisíce spokojných zákazníkov, ale aj tisíce nadávajúcich zákazníkov.
My máme odtiaľ vraj hrnce s doživotnou zárukou, ale firma vám takúto záruku veľmi nechce uznať. My sme sa dopracovali až na súd.