Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pad na hlavu

Príspevok v téme: pad na hlavu
jastrab666

ahojte, trocha som to prehnal s alkoholom a na mokrej dlazbe som dostal smyka a padol na hlavu v oblasti ucha, stratil som asi vedomie, druhy den som mal iba klasicku opicu a bolest v mieste padu, trocha problemy s koordinaciou, uz je potom 6 dni, bolesti hlavy som nemal, citim sa ok, len v predu v hlave mam akoby pocit ze sa mi trocha ´trasie´ mozog ked pokyvam hlavou, taky neprirodzeny pocit, myslite ze tam mozu byt nejake skryte nasledky alebo uz po takejto dobe sa to len dava do poriadku ? vdaka

ebi777

môže sa to odzrkadliť aj po dlhšej dobe, mohol sa ti tam spraviť nejaký napr. hematom, alebo niečo iné, neskôr sa z toho vytvoriť nádor a tak

Mimulus

Len som poukazoval na tie vyšetrenia...a myslel som to všeobecne...zase si nenamýšľaj.

A na tvojom mieste by som k tomu lekárovi išiel.

jastrab666

v poriadku stonka, tiez za to hanlivo neoznacujem, zaujimala ma jedina vec, ci sa moze nieco prejavit aj po dlhsej dobe, ziadne vysetrenia neplanujem, kedze uz na treti den som sa citil pomerne ok, a mimulus viem ze mas komplexy a je proti tebe cely svet vratane seba sameho, ale divou svinou ta napriek tomu nenazyvam

ebi777

CT mu robili!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale iste by mu robili aj MRI keby bolo treba bez ohľadu na to, či je človek treizvy alebo nie práve

jastrab666

ocakaval som ze tu budem za ozrana, ano vy vsetci ste tu neomylni a nikdy ste si nevypili viac nez je vasa miera, bolo to prvy krat a naposledy, tak dakujem ze sa vyjadrujete k teme, o ziadnych specialnych vysetreniach som nepisal, tak sa nebojte nic z vasich dani na moju ozratu hlavu nepojde

ebi777

ver tomu, že robia MRI BOHUŽIAL aj ožranom,

hlavne ak ho dovezú večer na traumatologiu, ak by zomrel a príčina by bola krvácanie do mozgu, a lekár by nespravil CT, tak by mal poriadny pruser!!!
lekári v tomto čase na tom lámu hlavu, že ak je ozraty a kýva sa hore dole, že ako ho dajú do CT

mám známeho traumatologa, a mi práve toto rozprával, že nevedeli ako dať ožratého do CT lebo sa kýval.... a museli....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pad na hlavu - Fórum - ZDRAVIE.sk