Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
kuknitesem

Tak.. ako začať.
O 2 týždne idem s priateľom na dovolenku. Háčik je v tom, že on bol presne na tom istom mieste, v tom istom hoteli aj s bývalkou. Majú spolu odtiaľ plno fotiek, stále vraví, aká to bola krásna letná láska. Chodieva s celou rodinou stále na to isté miesto. Ubíja ma to,som z toho deprimovaná, 2 roky som odmietala ísť s ním, tentokrát ma prehovoril. Už je všetko zaplatené, vybevené, a ja sa hrozne bojím ísť.
Nechcem s ním spať v tej istej posteli, ani chodiť na tie isté miesta, ani sa fotiť na tých istých atrakciách. Uráža ma to, a najradšej by som to celé odvolala.
Len toľko. :(

Leela333

Mimulus, dobré kraviny trepeš. Že keby mu na nej záležalo, vezme ju inde... Pch.

Ja keby som bola niekde na dovolenke, kde sa mi fakt páčilo, určite by som tam chcela ísť znova. A čo, že tam bol s bývalou? Vieš čo, tak povyhadzuj mu z bytu všetko, čoho sa jeho ex kedy dotkla, lebo veď predtým ona spala na jeho posteli, ona mala na sebe jeho veci atď.

Akurát chlapec spravil jedinú chybu, že ti o tom povedal, že tam bol s ňou predtým, keď takto vymýšľaš.

manzel678

"nedávno jej napísal, že si pozeral ich fotky z dovolenky, a že má z toho leta pekné spomienky, a že "ach, tie letné lásky"

Dievca zlate, ze ty tolerujes takehoto chalana sa cudujem. Mna by zena za toto zabila a ani by som sa jej necudoval. Vsak ked ju skutocne milujem, tak mi ani nenapadne mysliet na druhe. Preco baby dokazete naletieit takymto debilkom? Ma peknu postavu? Je to taky cukricek? Ma prachy? Co z toho, ked ta bude podvadzat...
Najdi si takeho, ktory bude o teba skutocne stat, inak budes nestastna.

kafe

a si predstav, že chlapec ťa aj bozkáva tak isto, tým istým spôsobom ako bývalku. To ťa neuráža? Robíš z komára hotového vola. Ak má niekto krásne spomienky/zážitky, je to určite vždy +, ale je to MINULOSŤ! Správaš sa ako zakomplexovaná ťava, ktorá sa porovnáva s bývalkou a má strach, že je horšia/škaredšia/menej zábavná ako ona. Nie nie si horšia, predstav si to. Si s dotyčným 3 roky, tak asi pre neho niečo znamenáš a máš svoje kvality, kvôli ktorým s tebou je a chce ťa. A zatiaľ ťa furt chce. Ak ťa chlapec príde predstaviť rodičom, rovnako ako hociktorú inú bývalku/vážny vzťah, rovnako si podáte ruky.. to je tiež urážlivé? Prepáč, nerozumiem takémuto odúvaniu sa, ani ČO KONKRÉTNE je tak strašne urážlivé na mieste, kde kedysi bol tvoj frajer a okrem milióna iných ľudí tam bol aj s bývalkou.

kuknitesem

On mi ju už nepripomína, ale viem, že nedávno jej napísal, že si pozeral ich fotky z dovolenky, a že má z toho leta pekné spomienky, a že "ach, tie letné lásky" atď atď.

lilyianka

no ja neviem, mne osobneby sa nepáčilo, keby som mala ísť na dovolenku s rodinou niekoho a nedajbože ešte s autobusom plných ľudí ..pre mňa osobne by to oddych nebol, skôr naopak ... a trošku divné, že ti priateľ povedal o tej jeho letnej láske a aké to bolo krásne .. mohol aspoň držať jazyk za zubami .... ja osobne by som nešla, urazilo by ma to a úplne súhlasím s tým čo napísal Mimulus .... ak on tak strašne hcel ísť s rodinou, tak mal ísť a s tebou mal ísť niekedy inokedy a inam

anka89

no moja rada nerob z komara somara este si neni ani na dovolenke a uz mas z nej depky,je jasne ze tam chodia cela rodina takze chce ta predstavit na dovolenke kazdy ta bude sice porovnavat z jeho byvalou ale to je normalne ty sa snaz ukazat ze si super a si vo vyhode vies kde vsade si robil fotky z byvalou tak ty si najdi ine miesta na fotenie a ak ta aj zavedie na miesta kde bol z byvalou no a co prenes sa cez to ved ide o vas dvoch pritomnost a nie minulost ale ked tam budes riesit jeho minulost z jeho byvalou tak sa len strapnis ja tiez som bola z jednym chlapcom v bulharsku a ked som chodila z druhym tiez sme boli sice v inom hotely ale na tie prekrasne miesta sme sa vybrali aj z tym druhym nie kvoli tomu ze som tam bola s 1 ale kvoli tym miestam takze ti prajem peknu dovolenku a nemysli na jeho byvalu mysli len na VAS DVOCH vsetko je v tvojich rukach tak bud rozumna napis potom aka bola dovolenka

flegma

plny autobus? :D to co ide pol sidliska?
chod, pokus sa na to nemysliet a zabavat sa a ked to bude na prd, tak sa zbalis a pojdes domov

Mexy

Bohužiaľ pripadá mi to tak, že mu na tebe nezáleží..navyše ak ti aj fotky ukázal a vie že tam nechceš ísť, príde mi to trošku egoistické
a mimulus má pravdu, trápiť sa budeš, či už tam alebo doma

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka - Fórum - ZDRAVIE.sk