Neviem ako dalej.

Príspevok v téme: Neviem ako dalej.
Mlynky

Zdravim...ani neviem,preco tu pisem, ale som uz zufaly.neviem ako dalej. Som zalubeny..velmi.do svojej kolegyne z prace. Je to vcelku zamotany pribeh.
Ked k nam prisla pracovat, tak bola este vydata. Po case sme si zacali rozumiet, chodili sme von na pivko a tak..a raz sme skoncili v posteli. Lenze vtedy sa uz rozvadzala...Zacali sme sa spolu stretavat,zalubila sa do mna, ja som ju mal tiez velmi rad, lenze mal som vycitky...tak som jej povedal, ze ked si vyriesi minulost,tak potom mozme pokracovat dalej. lenze potom po rozvode si nasla ineho, a je s nim doteraz. Nejako som sa z toho dostal, lenze potom sa mi stal uraz kolena...bol som na operacii, a ked som lezal v nemocnici, tak ma prisla pozriet...ked ma prepustili,tak mi dost pomahala..a znova som do toho spadol..teraz ju velmi lubim..ale ma druheho.
viem,ze ku mne nieco citi, lebo sa uz stalo parkrat,ze sme sa bozkavali, prislo aj na sex...ona nie je "lahka".povedala mi,ze inych v pohode odbije,ale ja ju stale pritahujem, lenze ma priatela, ktoreho ma rada.
Povedala mi,ze aj keby sa s nim rozisla,tak by sa ku mne nevratila,lebo sa vtedy pred rozchodom neskutocne sklamala v nasom vztahu. To vtedy ked som jej povedal,ze najprv nech si vyriesi minulost....ja viem,ze som bol zbabely,a velmi by som chcel vratit cas :-( ale ked potom sa stalo,ze sme boli spolu a milovali sme sa....naozaj neviem co si mam o tom mysliet :-(

ta3

viem co by si asi chcel pocut, ale ja to nepoviem, lebo to tak bohuzial nevidim, urobil si chybu ze si s nou spal pokial este bola vydata, mal si pockat a uz vtedy jej povedat, ze mozete to spolu skusit ked bude rozvedena, ona je v citoch nestala, prinajmensom ma v nich zmatok, s Tebou podvazdala manzela a potom aj priatela, no napriek tomu Ti povedala, ze keby sa s priatelom aj rozisla, ku Tebe sa nevrati, potom dobre nerozumiem, preco ho s Tebou podviedla, ak hladas zenu pre trvaly vztah, ona sotva takou moze byt

ebi777

bola manželka, potom milenka, potom rozchod z milencom, potom rozvod, potom si našla frajera, potom ho podviedla s milencom,,, :D

za akú dlhú dobu sa toto všetko stalo??? toto by ma neskutočne zaujímalo :)

podľa mňa tá žena nie je komplet,

nájdeš si 100 x lepšiu

Lapry

Ahoj podľa mňa by ste sa mali rozisť, lebo ťa
nebude milovať na 100%.. Môj názor je aby si si našiel dievča s ktorým by ste sa milovali na 100% a nie že by ste spolu chodili/ spali a ona by mala tiež niekoho iného.. Alebo by si jej mohol povedať aby sa s tým druhým rozišla, ale mohla by sa zase uraziť.. :/ Keď ju veľmi miluješ tak sa to pokúste vyriešiť, ale ak to nie je na 100% tak ti odporúčam najsť si iné divča, inak to budu samé rozchody a návraty k sebe a tak do okola..