Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

necitlive miesto na nohe

Lapry

Ak by to bola na svale tak by to mohlo byť odumreté svalstvo, ale ak to je na tej kosti tak to fakt neviem mohla by to byť aj odumretá koža. Ak ti to nevadí a je to len na malom kúsku tak by som to neriešila, lebo to môž byť z nejakého zranenia.. ale ak by sa to rozširovalo alebo to je veľké tak by som určite radila zájsť ku kožnej a ona by posúdila či je niečo z kožou alebo z kosťou... atd.. alebo skús niečo nájsť na internete :)

nealy

je to na tej kosti ale aj smerom dole..na lavej ked si skriabem,citim a na tej pravej moc nie..no fakt neviem co to tam mozem mat..

Lapry

Ahoj to necitlive mieato je na koži nad kosťou alebo niekde na svale, lebo ked zatlačím s nechtom na kožu nad kosťou tak ani mňa to nebolí..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

necitlive miesto na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk