kedy ste prestali blbnut ?

poPotvorka

zalezi na charaktere a prostredi v akom sa clovek pohybuje .... ak mas okolo seba blbcov ,moze sa stat ,ze blbnes aj ty ,ak zijes neustale v iluzii ci strese ,mas obcas chut "pustit paru" ..... nikdy blbnut neprestaneme ,ale je to uz take obcastne a uvazene zblbnutie
blbnem nadalej ,len urcite veci som si zvazila a zapracovalo i moje svedomie ,takze blbnut mozes i tak ,aby si sa nedozral ,nezdrogoval a hlavne neublizil okoliu ..... puberta ma tusim este stale nepresla ,len trosku zvaznela moja puberta nikdy nepotrebovala utekat v piatok vecer do mesta ,aby si uzila ,stacilo jej posedienie u nas doma s kamoskami a bolo nam fajn :DD

manzel678

Ja som prestal blbnut v 35-tke, ked som sa dostal na veduci post a pochopil som, ze ked ma podriadeni nebudu brat vazne, tak nic neurobia. Az toto ma prinutilo.

kafe

toto neni predĺženie mladosti ale jej zabíjanie. A mládež čo žije takto, si niektoré zo svojich zvykov (a niekedy aj všetky) zachováva až do staroby.
Tiež som nikdy neblbla.

p.d.

A potom skončia školu a nevedia nič... Treba hlavne pracovať tvrdo na sebe a nie sa ožierať. Ožieraj sa vtedy, keď si alkohol kúpiš sám.