Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ba vs mensie mesta

Príspevok v téme: ba vs mensie mesta
james bond

caute, keby ste v pozicii absolventa sš alebo vš, a mate si vybrat medzi pracou v ba a mensim mestom odkial pochadzate co by ste si zvolili ? dajme tomu ze u vas mate plat 3eur/hod, ba 4 eura a pripadne lepsie moznosti karierneho rastu do buducna, doma vsak mate mensie vydaje a celkovy zarobok je tak v konecnom dosledku podobny, ktoru cestu by ste si vybrali ?

filipov

Zalezi od toho, co tebe viac vyhovuje.. ci preferujes "vacsie" mesta alebo dedinu... Pretoze darmo by si mozno v BA zarobil lepsie, ked mas rad dedinu, pokoj a vnutorne by si trpel, ze vsade okolo teba su panelaky, mestsky "smrad", neklud, atd..

Cize pokial ti mesto nevadi a nebudes to tu "nenavidiet", z dalsieho rastu, vacsich moznosti by som si vybrala BA.. pripadne dalej na zapad :-)

manzel678

No ja som zvolil BA. Spociatku to bolo tak ako pises, viacmenej rovnake, ale po case karierny rast a teraz ked ideme k rodine na dedinu, tak nasa zivotna uroven je neporovnatelna. Novy dom, luxusne auta, dovolenky, nie je probelm kdekolvek ist a v podstate si cokolvek kupit, ale najma si vychutnat tie sluzby okolo. Samozrejme, ze s tym nefrajerime (manzelka mi dokonca vravi, ze vystupujem az prilis skromne, ako keby som sa za to hanbil, ze mame viacej) a ked ich zavolame niekam s nami, tak to platime a necakame, ze nam to vratia. Lebo si chceme uzit ich pritomnost a radost, ze im mozeme dopriat viac, ako na co su zvyknuti.

Mimulus

Podľa toho čo vieš robiť ale momentálne je to úplne jedno. Všade je to na...či už v BA alebo niekde inde.
Vysokoškoláci pracujú za minimálne mzdy.

slnovrat

Záleží čo ocakavas od zivota. Ktoré prostredie ti viac vyhovuje, či sa chceš v živote posunúť niekam ďalej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ba vs mensie mesta - Fórum - ZDRAVIE.sk