Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ovisnuté prsia - spevnenie

Príspevok v téme: Ovisnuté prsia - spevnenie
emma123

AHojte, chcela by som sa opýtať čo je účinné na spevnenie pŕs.. Mám 20rokov a po diéte mi ovisli prsia, teda vždy som ich mala také nejaké ale teraz je to ešte horšie. Nechcem ísť na plastiku, preto sa pýtam tu, či neviete o nejakých dobrých geloch, tbl, cvikohch, tipoch, hocičo len aby to pomohlo... ďakujem

axbxc

Dievča zlaté,zemskú príťažlivosť sa ešte nikomu nepodarilo prekabátiť,iba dočasne oblbnúť,platí na každého a na všetko,treba sa s tým naučiť žiť.

poPotvorka

moja mamina mala 4 opky a je fit ,takze nemaj strach
Maoam-ka :)
Mimulus-ko .... prsia zo mna panicku neurobia na to by som potrebovala urcitu davku afektovanosti, strojenosti a u mna by to bol problem ...... a nesleduj hovadinky ;)

poPotvorka

tak to ti budem drzat palceky ,ty si moc silna osobka a urcite bude pre teba taka operacia malina :)
netreba sa bat aj moja mamina mala podobny problem a zvladla to uuuplne perfektne ..... posielame aspon takto cez pc pozitivnu energiu :)

Maoam

poPotvorka - a zrejme sa teda bude musiet prava strana nejako tiez zmenit, neviem ako to s tym lavym bude vyzerat, gynekolog mi uz vravel, ze potom druhu stranu zvyknu tiez upravit, no mam obavy, jasne, nie je to sranda, ale musi to von :-/

Maoam

poPotvorka, nie, ale mam v lavom prsniku 4cm tumor, ktory musi von a bez plastickeho zasahu vramci OP sa to nezaobide, kedze mam obvod 81cm, tak si vies predstavit, ze ten tumor zabera stvrtinu minimalne, este neviem ako to urobia, onedlho mam konzultaciu, takze ja tam idem z inych dovodov

poPotvorka

ano ,moc som spokojna ..... len som chcela vacsie no NASTASTIE som zazila rozum a dala som na radu doktora a mozem povedat ,ze ludia ani nezbadaju ,ze nie su moje .... treba si uvedomit ,ze nie je priorita uputat pozornost velkostou ,ale prirodzenostou (aj ked v skutocnost nie su prave) ...... a to sa nam spolocne s operujucim neskutocne podarilo :)
Maoam .... ty spekulujes o operacii ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.