Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tocenie hlavy

Príspevok v téme: tocenie hlavy
Laxius

Ahojte, predvcerom som sa nadranom zobudil v posteli na chrbate, ze sa mi strasne toci hlava. Lahol som si v polospanku na brucho a zaspal som. Ovdtedy uz druhy den sa mi vkuse toci hlava... Mam doma len taky tlakomer na zapastie, a s nim som si parkrat odmeral tlak, viacmenej je to v intervaloch 110-125 a 75-85. Co sa mi zda byt v pohode. Mam 34 a nikdy som nic podobne nezazival, s tlakom som problem nikdy nemal. Je pravda,ze asi 2 mesiace dozadu som trochu pribral, +4kila, ale inac sa citim zdravy. Co sa spanku tyka, tak silno chrapem a partnerka mi vravi,ze obcas zabudnem dychat, z casu na cas to zaregistrujem na sebe aj ja. Mam podozrenie, ze mam spankove apnoe obstrukcneho typu. Myslite, ze by tam mohla byt spojitost, nakolko sa mi hlava zacala tocit pocas spanku? Dnes som vypil uz 3l tekutin, naozaj si nemyslim,ze by to bolo tekutinami. Je pravda, ze v byte mame pekelne teplo, cely den 29-30stupnov, ale zeby kvoli tomu? Dnes cely den upratujem, aby som sa nejak zamestnal a neregistroval, ze mi nie je najlepsie, a hlava je celkom fajn, ale akonahle si lahnem na chvilu, tak hned zavraty...

ta3

aj Ty hovoris, ze mas stresy, dokonca vacsie ako zvycajne, to potvrdzuje moju domnienku, ze to priserne tocenie hlavy je zo stresov, ja som o tom skoro 100% presvedcena, ja zatial s tym nic nerobim, pretoze to nemavam casto a vzdy to nejako prezijem, len by som to nechcela zazit znovu pri soferovani v plnej rychlosti, keby toto o mne vedeli na dopravnom, museli by mi zobrat vodicak, pamatam sa, ked sa mi to stalo uplne prvykrat cca pred 30 rokmi, bolo to v praci, za totaca v robote bolo ovela kludnejsie, s kolegynami sme prave mali prestavku na kavu, sedeli sme okolo pisacieho stola, cize ziaden stres alebo zhon, pohoda, no dobre bolo, ze som sedela, pretoze nech stojim, som urcite na zemi, ja som sa musela doslova stola pridrzat pretoze som sa doslova rucala, trvalo to takych mozno 5 sekund, hned ako to preslo som kolegyniam povedala ze mi prislo zle, pozreli na mna a povedali ze som bola v tvari velmi cervena, preto to takto podrobne opisujem lebo ak to nahodou cita nejaky lekar, mozno bude vediet co to bolo, co bolo toho pricinou, ja by som Ti poradila, snaz sa zkludnit, ak mas nejake starosti, neodkladaj ich ale ries, neber si toho na plecia viac, ako je zdrave, snad sa Ti to uz nebude opakovat, alebo nebude to take caste, 5 tyzdnov budem mimo internetu, po navrate z dovolenky sa sem pozriem, napis co mas okolo toho tocenia nove, bude ma to zaujimat, rada si to precitam, lebo presne to je aj moj problem, drzim Ti palce, maj sa

Laxius

ta3, stresy mam, to je pravda. A teraz tusim aj vacsie ako inokedy. Vcera mi partnerka dala masaz, riadne mi postlacala krk aj plecia, a rano to bol teda riadny rozdiel.Dnes stale tocky, ale ovela miernejsie ako predtym. A hej, bola aj vyse tyzdna prec, tak sme sa intenzivne zvitali niekolkokrat a mozno to pomohlo odburat tie stresy tiez. A hej, dnes sa mi to stalo aj pri soferovani. Mal som stiahnute okna, v aute prievam a zdalo sa mi,ze ten prievan to privolal, este som prudsie pridal tak to nachvilu prislo,ale nastastie ani zdaleka nie tak intenzivne ako predtym... Mam to prvy krat v zivote...

Lulita

Cindy - dala som to ako jednu z moznosti, lebo tiez som si tým presla...ale kym ho nevidi lekar, len tu budu dohady

ta3

ja toto tocenie hlavy poznam, tiez sa mi to stava v posteli, ale aj normalne ked som hore na nohach, raz sa mi to stalo dokonca pri soferovani, z coho som mala hrozu, pretoze to tocenie hlavy je take silne a neprijemne, hoci trva len par sekund, ze vtedy automaticky zatvaram oci, nastastie to bola bocna cesta s nie velkou premavkou, stacila som trochu pribrzdit, tiez ako Ty chrapem a tiez manzel sa viackrat zlakol, ked ma nepocul dlhsie dychat, ze som zomrela, moj nazor je taky, ze chrapeme kazdu noc, v spanku nepravidelne dychame, ale tocenie hlavy si Ty mal po prvykrat a ani ja ho nemavam casto, niekedy aj cely rok nie, preto si myslim, ze je to reakcia na prilisne stresy, nestresujes sa nahodou v posledne dni viac ako je zdrave, nemas momentalne nejaky problem ktory Ta trapi, lebo ja som presvedcena, ze to mame zo stresov

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tocenie hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk