Z čiernej na červenú/bordovú

Príspevok v téme: Z čiernej na červenú/bordovú
Ajka123

Ahojte, uvažujem nad zmenou vlasov. Moje pôvodné sú tmavohnedé, ale vždy som si ich farbila do tmavšia, na slnku sa leskli na červeno. Asi rok a pol sa farbím čiernou farbou.

Chcela by som prejsť však na červenú/bordovú, takú nejakú peknú farbu, nie krikľavú. Zničím si tým moc vlasy? Kaderníčka to zvládne za 1 deň?

Som príliš nedočkavá aby som čakala kým mi odrastie čierna..

Ďakujem

Ajka123

snehuliatko

Ja som sa farbila teraz naposledy nejak v júni, také 2 mesiace sa už nefarbím. Používam farbu, nie šampón, myslíš, že by mi to chytilo? Neviem, mám taký názor, že čiernu neprekryje nič.. Vlasy si úmyvam cca každý druhý deň.

Prečítala som si po internete toľko "vražedných" scenárov, že sa obávam čo z toho bude :D

snehuliatko

tak ja som prešla z čiernej na bordovú cca po polroku.. a to tak, že som vlasy asi tri mesiace nefarbila žiadnou farbou a po troch mesiacoch som si nafarbila vlasy palette intenzívnou červenou (nie ale klasickou ale na krabičke boli aj na obrázku naznačené tmavé vlasy a bordové ako výsledok nepamatam sa presne aký to bol odtieň ale kúpila som ju v drogerke isto by si tiež našla) a nechala pôsobiť až hodinu, výsledok parádny bolo to ihneď vidieť a potom som už farbila každý mesiac len odtieňom tmavočervená :)
PS: skús si umývať vlasy šampónom každý deň možno aj to ti trochu pomôže zoslabúť čiernu

Ajka123

miauiii

všimla som si tvoje fórum. Tak neviem, myslím, že sťahovanie čiernej a potom červená, nie je taký strašný proces ako napr. keby chcem blond.. či?

Skúsim sa spýtať mojej kaderníčky, čo mi povie a uvidím. Ty si si dala zosvetľovač a už ti to aj stiahlo, tak nejak tak by to mohlo fungovať aj u nej :D

Ja si čiernu dávam asi rok a pol, možno nebude tak zažraná vo vlasoch ešte.. O:-).. Utešujem sa, ale ja tak strašne chcem tie červené...

miauiii

ahoj ja som chcela urobit to iste,uz 5 rokov si farbim vlasy nacierno a chcela by som si dat cervenu....nebude to take lahke,,,najprv som si dala na cierne vlasy blond farbu(neurobila som dobre)...jak tak to chytilo len odrastnene vlasy ale s ciernou farbou to ani nehlo...tak som si kupila syoss lightner 11 a ten vlasy uz zosvetlil od korienkou uplne blond a zvysok vlasov mam teraz take oranzovo-hnede,,,,a sem tam este niekde cierne....takze dam este raz zozsvetlovas syoss a uz budem moct davat cervenu...a kadernicka ti to neurobi za jeden den... cierna farba je velmi agresivna a nejde lahko dole...to ti mozem potvrdit z vlastnej skusenosti....uz mi raz daala kadernicka ciernu dole a prvy vysledok ani nebol vidiet a po prvom stahovani mi povedala ze skor ako po troch tyzdnoch ma nezobere lebo mi vypadaju vlasy.. tak do dvoch mesiacov som prisla trikrat a zaplatila som kopec penazi...

Lapry

Ahoj, s farbením si poškodíš vlasy, určite by to kadernička zvládla za 1 deň.. ale odporúčala by som ti skusiť farbiaci šampón, lebo ten môžeš aspoň vymyť ked sa ti to nebude páčiť.. A pravdu povediac mne sa bordová farba na vlasoch veľmi nepáči, čierno- červená ešte ujde ale nie bordova...