Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomliaždený malíček na nohe

Príspevok v téme: Pomliaždený malíček na nohe
Zoly

Dobrý deň všetkým,

asi 3 týždne dozadu sa mi na tréningu stal úraz, protihráč mi šľapákom poranil malíček. Spočiatku mi to prišlo ako bežný faul, ale keď bolesť ani po minúte neprechádzala a naviac dostupovanie na zem bolo nehorázne bolestivé, bolo mi jasné, že niečo nie je v poriadku. Mal som pocit, akoby mi malíček len tak visel na nohe. Tréning sa teda pre mňa týmto skončil. Keď som sa vyzul, hneď som zbadal neprehliadnuteľný opuch, tréner ma hneď poslal nech si to chladím studenou vodou v sprche. Keďže sa môj strýko bol na tréning pozrieť, mohol ma prakticky hneď odviezť do nemocnice, ako tréneri odporučili.

Traumatológ ma poslal na RTG, ktorý žiadnu zlomeninu nepreukázal, pohybovať malíčkom som mohol, takže diagnóza znela zmliaždenie malíčka. Tešil som sa, lebo to neznelo až tak vážne a nemusel by som teda akurát na začiatku letnej prípravy o veľa prísť.

Dodržal som teda odporučený odpočinok - týždeň, po vypršaní ktorého som začal zľahka trénovať. Potom som aj absolvoval pár prípravných a už aj jeden ligový zápas. Čo ma ale fakt znervózňuje, bolesť neustupuje. Hneď po zranení som ani nemohol chodiť, to je pravda, takže z tohto hľadiska je nejaké zlepšenie zreteľné, avšak nič viac. Stále to bolí prakticky rovnako, čo i len najjemnejší dotyk s loptou je poriadne bolestivý a ani došliapovanie mi najpríjemnejšie nepríde. Ani opuch nezmizol.

Dávam si na to pravidelne ľad, aj nejakú mastičku na pomliaždeniny, párkrát som skúšal aj kúpeľ v harmančeku ako lekár odporučil, ale nič nepomáha. Je mi jasné, že najlepšie by bolo dať si pauzu od všetkého, ale keďže je čas prázdnin a liga už začala, bolo mi to veľmi deprimujúce, iba vysedávať doma. Nevedeli by ste teda niekto poradiť niečo spoľahlivé, čo by fakt pomohlo aj "za chodu" tréningov a zápasov? Bol by som nesmierne vďačný..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomliaždený malíček na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk