Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Ochabnute" stehná

Príspevok v téme: "Ochabnute" stehná
sisulka228

mám 24 rokov, pred tromi rokmi som prudko schudla dosť veľa a teraz mi ostala taka akoby ovisnuta koža na stehnach hore, mám 59 a 173 cm, váhovo som okej ale opticky to tak super nevyzerá, keď si dám šortky vidno mi trasúce sa stehná a dosť ma to irituje... chcela by som behať ale mám problém s členkom a beh by som asi nezvládla, viete mi poradiť nejaké iné cviky? takisto brucho, mám tam taký "faldík" ktorý nie je príliš estetický :D stravujem sa celkom zdravo sem tam nejaký prehrešok :) ďakujem za rady :)

zbyndo

Ahoj,tuk nemožno odburať lokalne na určitých partiach,len celkovo,cvičenim upevniš svalstvo,a tam sa potom ten tuk tak nelepi.Ked chces zhodiť tuk,a udržať svalstvo,musiš cvičiť s aerodynamiku,najidealnejši je stacion.bicykel,tam si daš lahku zataž,pustiš si hudbu,a ťahaš tak,aby si aspon pol hodinu udržala pulz na 75%maxima,teda približne 125 uderov za min.,poton si organizmus berie energiu z tuku,musiš cvičiť na lačno,na podporu odburania tuku sa berie L-carnitin,ale je dosť drahy,dobre pomože kava+celaskon+vitamin B6,a ešte vitamin E,so selenom,ten ti omladi bunky,a chrani cievy/antioxidanty/ mne to zaberalo,uvaž,a skus,vela uspechov

Moncik568

Zdravou životosprávou jednoznačne. Obmedziť/vynechať sladké, mastné nezdravé jedlá. Odporúčam raňajky začíňať dávkou ovsených vločiek - ale fakt, len vločky, tie najobyčajnejšie + nejaké hrozienka a hlavne, veľa orieškov - lebo tie obsahujú zdravé tuky. Na chudnutie taktiež pomáha pitie zeleného čaju, prípadne čaju pu erh - čo je čierny čaj, ten hlavne odburáva ten vnútorny tuk okolo orgánov..

A spolu s tým cvičiť a cvičiť :) Na tej stránke máš dobré cviky na brucho, totiž brušáky ti moc nepomôžu, sú iba na hornú partiu brušných svalov a ak ich nesprávne cvičíš, zničíš si chrbticu.

sisulka228

ďakujem, pozriem sa :) a ten faldík zhodím ako? :) lebo ja na váhe nemôžem schudnúť zo zdravotných dôvodov, keď mám nižšiu váhu blázni sa mi nejako organizmus a vynecháva mi menzes...

Moncik568

Ahoj, tak na spevnenie určite len šport. Nebudem ti opisovať kadejaké cviky, ale rovno ti dávam celkom fajn stránku: posilka.tv - máš tam fajn videá s cvikmi.

Na stehná je super aj bicykel, korčule..

Brucho je snáď najhoršia časť v rámci vypracovania. Treba najprv zhodiť "faldík" a makať :). Pretože môžeš robiť neviem aké cviky na brucho, ak nezhodíš, svaly budeš mať, aj brucho pevnejšie, ale pod faldíkom :).

Na tej stránke máš snáď rady ohľadom všetkého. Prípadne ešte toto: www.vladozlatos.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Ochabnute" stehná - Fórum - ZDRAVIE.sk