Ideme na dovolenku, ale problém..

Príspevok v téme: Ideme na dovolenku, ale problém..
zuzio

Ahojte,
potrebujem radu a čím skôr. 23. augusta máme odchádzať na dovolenku, na týždeň, ale mám problém s menzesom. Mám ho nepravidelný viac-menej. V júli som ho dostala 26.-teho. Takže vlastne keby "mu" to "prešlo" by som t dostala v strede dovolenky. Mám len 13 rokov, 56 kg a 167 cm... Mama mi vybavila antikoncepciu,ale po nej mi bolo zle, grcala som. Na mňa tá rada s citrónom nezaberá. Prosím,ak by ste mi vedeli pomôcť bola by som vďačná...

Vopred ďakujem

Cindy35

neber nic. ten Norehist. ma vela neziaducich ucinkov, dokonca az zltacku.
co je to jedna dovolenka, kde sa nebudes kupat, proti braniu umelych hormonov

lilyianka

nevolali sa tie lieky náhodou norethisteron? lebo to nie je antikoncepcia, ale lieky na oddialenie menzesu ...

lilyianka

nevolali sa tie lieky náhodou norethisteron? lebo to nie je antikoncepcia, ale lieky na oddialenie menzesu ...

zuzio

No...navrhovali mi už aby som išla ku gynekologovi, nech mi povie odbornik sám,ale ja sa toho strašne bojím...nepozrie ma?! alebo niečo také?

zuzio

No...navrhovali mi už aby som išla ku gynekologovi, nech mi povie odbornik sám,ale ja sa toho strašne bojím...nepozrie ma?! alebo niečo také?

ebi777

ak Ti to má oddialiť alebo privolať menzes, to musí obsahovať umelé hormóny, hocijak sa to už volá
a dievčatám vo vývoji sa umelé hormóny nemali len tak podávať, môže to mať vplyv na ďalší vývoj