Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Výtok

Príspevok v téme: Výtok
Elli115

mám 16 rokov a s priateľom sme už mali pohlavný styk (aj bez ochrany) menštruácia mi má začať cca za 10 dní ale už teraz som na nohavičkách spozorovala akoby hnedý výtok ešte nikdy som to nemala. Prosím vás mohli by ste mi poradiť? Veľmi sa bojím či nemôžem byť tehotná.

lilyiankaa

no tak to si predpokladám mala tesne po menzese, kedy sú síce neplodné dni, ale človek nikdy nevie ..... uvidíš, či ti príde menzes ako má a ak nie, tak treba urobiť test ... a sa čudujem, že takto riskujete

lilyiankaa

ani si nenapísala, či sa do teba priateľ urobil, ale predpokladám, že nie a kedy ste mali pohlavný styk .... ak pred pár dňami, tak tehotná ešte byť nemôžeš, pretože aj otehotnenie je určitý proces, ktorý trvá ístú dobu a neudeje sa hneď .... ja taký výtok napr. mávam pred menzesom, takže to kľudne môže byť tým alebo pri ovulácii

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výtok - Fórum - ZDRAVIE.sk