Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

setrne pasterizovane dzusy a vitaminy v nich

Príspevok v téme: setrne pasterizovane dzusy a vitaminy v nich
rhea

ahojte, co si myslite... zachovavaju si ako-taky podiel vitaminov a enzymov ako to tvrdi vyrobca (myslim napr. rio fresh)? vraj su osetrene setrnou pasterizaciou ako mlieko... je to pohodlnejsie pre mna kupovat tieto stavy, ked si pomyslim,ze na napr. na 1 liter karotkoveho dzusu treba 25 mrkiev a potom to aj cistit... proste pohodlnejsie je kupit si to.. je tam velka strata vitaminov? diky za nozory..

GoFruit

Enzymy neobsahuju ziadne pasterizovane vyrobky. Je jedno ci su pasterizovane tzv setrne. Vitaminov a mineralov tiez ubuda pri vareni.

neskusena

rhea, mna by to zaujimalo takisto.

ja si kupujem najma karotkovy dzus namiesto betakarotenu v tabletkach.

ked som ochutnala pomarancovy, je neporovnatelny s ostatnymi z koncentratov.
su drahsie, ale neporovnatelne.

ebi777

rhae
ja nesledujem tieto výrobky, potom ok,
som nevedela, ani som si nevšimla v obhcodoch ešte,,

ja viem len teoreticky, že je rozdiel medzi šťavami...... o konkrétnej kvalite daných výrobkov nemám vedomosti....

ja mám doma odšťavovač hurom slow juicer, nemá konkurenciu, štavy si robím sama :)

rhea

praveze tie rio fresh su v chladnickach a neobsahuju vobec vodu a pridavne lastky... je to cisto len stava, aj bez pridavania cukrov a hocicoho... dalej su este take stavy Ugo, tie su troska drahsie, tie sa osetruju este setrnejsie- vysokym tlakom-paskalizaciou a tiez su v chladnickach..

alibi

na znicenie vitaminu C staci cas. nie je potrebna ani teplota. vseobecne dzusy, ktore maju dlhu trvanlivost prichadzaju o vitamin C kazdym dnom. ked sa k tomu prida tepelna uprava.. nevidim to ruzovo.

ebi777

nie je 100% šťava ako 100% šťava z obchodu

a to zistíte tak, že tá "kvalitnejšia" je skladovaná v chladničke,,,tieto šťavy by mali byť zo 100 % z ovocia, bez riedenia vody, ich doba spotreby je výrazne kratšia,, no neviem, či na slovensku takéto štavy vôbec predávajú

tie ktoré sú v poličkách len tak sú riedené vodou a možno obsahujú aj iné prídavné látky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

setrne pasterizovane dzusy a vitaminy v nich - Fórum - ZDRAVIE.sk