Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvičky po celom tele

Príspevok v téme: Jazvičky po celom tele
asdfghjkl

zdravim,
moj problem: minulu zimu som sa vyhadzala po celom tele a strašne to svrbelo. Stalo sa mi to prvykrat, ale podla mna to bola alergia na zimu lebo akonahle sa oteplilo, tak všetko zmizlo. Bohužial som bola ale taka hlupa, že som si zvyčajne všetko rozškrabala a furt mi nejaka rana krvacala. Takze ked to svetko nakoniec zmizlo, ostali mi po celom tele take nepekne hnede fliaciky, ako male pigmentove skvrny, hádam že to su jazvy po tych rozskrabanych a rozvrtanych vyrazkach. Trieskam si hlavu o stenu za to. Ma niekto podobny problem, co na to zabera, aby zmizli, alebo apson viac vybledli..
dakujem

asdfjklô§

asdfghjkl- urcite len make-up, puder, alebo kvalitny samoopalovak.. Niečo čo bud prekrýva pokožku, alebo farbí vrchné vrstvy pokožky, tým sa to zjemní, alebo úplne skryje. Skús pozrieť na samoopalovacom svete, či tam niečo nemajú. Mne poradili DOBRE ;)

Meretseger

No jo. A u kožnej si bola?
Ináč mi nič nenapadá, občas by som si i ja tie jazvy rada niečím prekryla, keď som s tým došla prvý raz na vysokú, tak to i mne bolo pekne blbé, ale nič okrem prekrytia nejakou kozmetikou nepoznám, ani nič schopnejšie neradia v týchto šialených selfharmerských komunitách, ale tu je ešte výhoda, že to môžeš zakryť náramkami alebo čím... Nuž, na zadku asi ťažko. Nepomohol by tam príp. nejaký samoopaľovací krém, ktorý by to prekryl?

asdfghjkl

Meretseger,

praveze je to dost viditelne, hlavne na neopalenych miestach, priatel si myslel ze mám cely zadok vyhadzany, ale boli to len tie flaky..

Meretseger

Nechaj tak, ja mám viditeľné jazvy po sebapoškodzovaní po rukách a na boku a je to jedno... Kým nie sú fakt veľké, načo si tým lámať hlavu?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvičky po celom tele - Fórum - ZDRAVIE.sk