Chudnutie behom

doremi

kolko km na zaciatok sa odporuca zabehnut? ci je to individualne? lebo ja som zacala s 3km, postupne pridavam po 0.5km kazdy den. Neviem ci to nie je malo. Poradte niekto :) dik.

Sejla

Behať vtedy, keď to najlepšie vyhovuje Vám, ktorá časť dňa vám individuálne sadne, je tá najlepšia pre vás, lebo výdrž a výkon sú hlavne o psychike, beh je zdravý kedykoľvek, takže o tom toľko nepremýšľajte a neplánujte a choďte si zabehať, leňoši:D
Inak skúste toto: 10 dní každé ráno aj večer vytlačte polku citróna do šálky, zalejte ako čaj, pridajte medu podľa chute a pite pomaly v pohodlí, na lačno a nejedzte ešte hodinu po tom:)

gotexans

no zatial ziadna rada nenaznela, takze behat rano na lacno lebo rano je tuk najpohotovejsie medium na spalovanie

Monca97

Wau to sú super vysledky! strava je upravená. no už sa tešim. chodila som na korčule 3-4x do tyždňa za 2mesiace som mala o 5kg menej. potom som skusila bicykel a absolutne nič. bola som na ňom takmer každy deň no ani gram dole. tak idem skusiť beh je dosť učinný a učinkuje na každeho