Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasna bolest zuba

Príspevok v téme: Strasna bolest zuba
bolkobojko

Ahojte. Dnes ma zacal priserne boliet zub, o pol osmej som si dala paralen, ale nejako to neuticha, trocha mi pomahaju ladove obklady. Boli to na dotyk aj bez dotyku. Ale k zubarovi nechcem ist, ja mam strasnu fobiu, lebo naposledy ked mi trhali zub, tak to velmi bolelo, zubara sa ja strasne bojim. Co mi pomoze? Nehovoriac o tom, ze doma nic take na zub nemam. Len Paralen a ten lad. Lezim v posteli a mam pri sebe lad, niekedy su aj take lepsie chvilky ale niekedy je to fakt neznesitelne... Zubara sa bojim... Co mam robit ? Velmi ma to boli :( Dakujem za kazdu jednu radu

bolkobojko

Nie philips, ten zub je zanedbaný, už dávno sa mal totižto trhať :(
Len dúfam, že injekcia účinkovať budem

philips

Extrakciu využívajú zubári len v najnutnejších prípadoch. Inak zuby opravujú. U teba bude zrejme iba vŕtať, na trhanie zrejme nebude dôvod.

bolkobojko

ahojte.. tak som sa rozhodla, že zajtra pôjdem k zubárovi. Ak nebude zase môj strach silnejší... Veľmi sa bojím , avšak je to najmä preto, lebo takmer vždy keď mi trhali zub , tak ma to bolelo .. ja neviem ja sa strašne bojím . Keď si spomeniem na tú bolesť , čo bola naposledy pri trhaní , tak ma zmrazí .. :( Viem , že je to len chvíľka no aj napriek tomu mám potom traumu ešte dosť dlhú dobu .. :( Naozaj tá injekcia zaberie ? A koľko sa má čakať ? A je tu aj možnosť , že by ma to nebolelo ? :( Ďakujem veľmi pekne

bolkobojko

neviem či ste mysleli vačok okolo zuba alebo tak...
Ale každopádne ma už nebolí , ďakujem za rady :) (K zubárovi v najbližšej dobe pravdepodobne pôjdem)

philips

Bojko, presne tak. Hnis značí zápal. A vtedy už je neskoro. Ak sa hnis vyskytne a zub treba trhať, tak ti môže dať aj 100 injekcií, bolesť bude aj tak.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasna bolest zuba - Fórum - ZDRAVIE.sk