Bolestivý výrastok nad klitorisom

Príspevok v téme: Bolestivý výrastok nad klitorisom
Ema.E

Zdravím Vás. Mám taký pre mňa dosť veľký problém, skúšala som tu hľadať niečo k tomu, ale nič som nenašla. Už asi 2mes. ma boli klitoris. Kedysi sa mi to stávalo občas, ale teraz to mám stále. Stalo sa mi to v jeden víkend, keď ma aj seklo v spod. časti chrbta, buď od zimy, alebo z presilenia.Som mladá baba, hneď som bežala s chrbtom k lekárke, lebo som si myslela, že je to niečo s moč. cestami a tá mi dala antibiotiká. Chrbtica utíchla, ozve sa len sem tam a ja neviem či to spolu súvisí, problém s klit. však ostal. A nejde len o tú bolesť, ale najmä o to, že keď sa ho dotknem cítim tam (tesne nad) niečo tvrdé, ostré a to je to, čo bolí. Bolí to len pri pritlačení, alebo pri dotyku, taká rezavá bolesť, často aj v pyskoch. Tá tvrdá ostrá hrčka niekedy zmizne, ale to len tak, že je \"hlbšie\" alebo je príliš vystúpená a vtedy bolí. Po sexuálnom styku je \"hrčka\" menšia, viac dole, ani bolesť veľmi necítim. Mávam aj časté zápaly, s kt. si moja doktorka doteraz nedala nadobro radu. Riešila som s ňou aj toto a však ako vždy nič necítila a tvrdila, že to bude žliazka.Momentálne zháňam novú, kt. bude ochotná riešiť môj problém, pretože na moju terajšiu sú samé sťažnosti, chcem sa len informovať, či ste niekto nemali podobný problém. Mám z toho veľký strach..:( Ďakujem

Ema.E

Nie, ona moje problémy absolútne nerieši. nemala práveže, nechápem to :( iba to s tou chrbticou a vtedy ma to tak riadne celý deň bolelo, že som ani nohy nemohla ku sebe dať, ale to bolo deň pred menštruáciou. Potom mi meškala a odvtedy sa mi to posunulo o cca 3 dni. Dovtedy som mala pravidelný cyklus.

lina...

a dr. nič necíti ani nevidí ? zvláštne..šak nech teda pošle na rentgen alebo sono.

nemala si úraz ? na telesnej na koze, na bicykli, žeby sa ti kus kosti odštiepil...neviem...

Ema.E

Niee, to nie je na vonku na koži. Je to vnútri pod kožou už na tej tvrdej časti keď pritlačíš. To by som si teda dala. Určite to nie je vyrážka a pochybujem, že aj žliazka. Je to ako keby si mala niekde na tele ostrý kúsok kosti kt. trčí von a cítiš to, keď pritlačíš na kožu. Inak to neviem opísať :/