Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som normalna?

Príspevok v téme: Som normalna?
Julynkaa

Ahojte, prosim o Vase nazory. Myslim si ze uz niesol celkom normalna, mam uz trosku viac rokov a za sebou par vztahov ktore nevysli som momentalne sama. Chcem uz normalny vztah usadit sa a mat deti. Mam 30r. aj ked kazdy jeden clovek mi tipuje 23-24 viem ze na tolko aj vyzeram a preto sa aj tak citim mlado ako vyzeram. V com je moj problem je v tom ze rozmyslam ze ci som normalna a co vlastne potrebujem ked je tomu tak ako je. Pred nedavnom som mala asi 7 mesacny vztah z mladym muzom mal 21r. strasne dobre sme si rozumeli a bola tak silna pritazlivost, vyhovoval mi. No z nejakeho dovodu sme skoncili. Ked sol ho spoznala a zistila kolko ma rokov dlho som vahala rozmyslala ci ist do toho ci nie, ale nieco vo mne bolo silnejsie ako rozum. No teraz je tu dalsi ktory ma pritahuje, je to sused u nas moze mat okolo 18r. no nemozem si pomoct stale myslim nanho a ked sa niekde stretnene citim to napatie ako to vrie, vzdy na mna pozera so zadrzanym dychom. Je strasne zlaty chutny stale nanho pozeram, no nieco take chutne som davno nevidela. Som normalna? Asi nie, v hlave sa pohravam s tou myslienkou ze len tak vyskusat.... No na druhej strane si hovorim aby som sa spametala a pozerala po seberovnych.. a brala zivot zodpovedne ved treba sa vydat deti a tak. Ked si neviem pomoct a rozkazat hlave.... pokusa ma to.

Sejla

Trojka to myslela trochu inak a je jedno či ide o ženu, či muža. Nakoniec, agnes, pretoto celá tá naša emancipácia robí len viac škody, ako úžitku v sekcii medziludských vzťahov. Lebo ženy si povedia "keď môžu chlapi, môžeme aj my, hurá sloboda, pľuvajme na chodník, buďme bezcitné a sukajme každého kto nám príde do cesty" Ako fajn, nemám nič proti nikomu, pokial neubližuje druhému, ale v tejto téme je dôležité hlavne to... Že tá žena nevie celkom presne, čo robí, je ovládaná niečím, čo je v konflikte s jej rozumom. Čo jej vlastne aj spôsobuje problémy také že v jej veku nemá trvalý vzťah so seberovným partnerom, i keď by chcela.

trojka333

agnes - pánboh a peklo je dva!!!!Nehovorila som tu ani o jednej z týchto vecí. Písala som o mravnosti, ale očivodne tento pojem pozná veľmi málo ľudí.

trojka333

no ved hlavne sebe ublíži, ved on má 18. Naviaže sa na neho a nakoniec z toho nič nebude, len plač a škrípanie zubami, lebo on si nájde dáku 15 - ku. Zároven ublíži jemu, lebo ona si od toho nebude sľubovať nič a potatári mu chudákovi mladému hlavu. Chápeš? ved ona k nemu nič necíti!!!! Je to len o pudoch! Kde je nejaká sebaúcta a zdržanlivosť???

Agnes998

Keby to bolo opacne, ze 30 rocny muz ktory je single ma zaujem o 18 rocne dievca, ktore po nom samo hadze pohlady a dava mu najavo, ze by s nim rado islo do postele a trocha si uzilo, nebude nad tym ani minutu rozmyslat a vyuzije to. Nikdy by ho ani omylom nenapadlo, ze pojde teraz na nejake forum na nete a spyta sa ludi, co si o tom myslia a ze ci si s nou ma uzit. Ale to je o nasej spolocnosti, ze sme tak vychovavane, prave take puritanky ako trojka333 nam vtlkaju do hlavy, ze my si nesmieme uzivat sex, je to hriech, je to nehorazne, nedajboh mame sexualny pud tak sme skazene a ked si ten sex este aj uzivame, tak to je uz uplne nieco strasne, pan boh nad tym urcite zalamuje rukami a uz je pre nas prichystane miesto v pekle!

Agnes998

trojka333 ako nehnevaj sa, ale toto co je za nazor, aka je uz len ona bezohladna ak sa vyspi s niekym, kto ju pritahuje? Komu tym akoze ublizi? Svojmu partnerovi, ked ziadneho nema? Svojim detom, ktore sa budu za nu hanbit, ked ziadne nema? Tomu mladeho, ked sam po nej hadze pohlady? Tebe, lebo sa budes musiet pohorsovat ze niekto ma sexualny pud a uspokojuje si ho? Nedaj sa vysmiat. Zi a nechaj zit.

Agnes998

No vsak to vyskusaj, co ti v tom brani, to, ze pretiahnes nejakeho 18 rocneho suseda ti neznemoznuje vydat sa a mat deti. Predpokladam, ze s tymto uchom neplanujes nejaky vazny vztah, lasku az za hrob, deti, hypoteku. Uzivaj si aj sexualne radosti zivota, zatial si stale mlada, pekna, je o teba zaujem a momentalne nemas ani ziaden vazny vztah tak sa mozes takymto experimentom otvorit. Skor ci neskor stretnes toho praveho s ktorym budes chciet rodinu, aspon uz budes dovtedy sexualne vyburena.

trojka333

Julinka, neber to v zlom, píšem svoj názor. Neviem ako vyzeráš, ale z toho čo píšeš tak dedukujem, že ti nechýba vek, ale rozlišovacia schopnosť. Usiluješ sa niekoho získať, aj ked vieš, že to nemá budúcnosť. Je to LEN túžba po niekom nič viac, teda nie si zaľúbaná a ani nič podobné. Hovorí ti niečo sebaovládanie? Nečudujem sa, že je svet takým akým je...ked každý si uspokojuje svoje pudy, túžby, želania....bezohľadne!!!

Julynkaa

Sejla :)) no to urcite tomu nieje tak ako pises, nie kazda zena vyzera mladsie.... urcite to tak nieje, je dolezite ako posobi v tvary, mne netipuju menej na zaklade oblecenia a ani na zaklade postavy, skor to ze oci a tvar mam mlado posobiacu. V porovnani s tym chalanom ktoreho som mala predtym co mal 21r. nam kazdy vravel ze vyzerame ako seberovny kedze ja som vyzerala mladsie a on o cosi strasie, cize to nevyzeralo ze mam pri sebe zajacika. A mimochodom mam kopu kamosiek a tym by si veru netipla menej, mozno tak este jednej. Poznam aj mladsie dvievcata odomna a vyzeraju odost starsie odomna. To na margo vyzoru, ale ako som povedala ja neriesim svoj vek a je mi jedno.. skor riesim preco ma pritahuje to co ma pritahuje.

jedulka

podívej jemu to neublíží :-) to je první věc, ty se vyblbneš to je druhá věc:-) a pak můžeš klidně i dojít k tomu, že vlastně chceš doopravdy něco jiného a nebo taky ne.Tak si vem "zajíčka" a jdi s ním do rodinného vztahu.Je to od jednotlivce a né od věku.Utéct ti může snadněji starší chlap jak tebou vyškolený zajíček:-)Je to ještě čistý nepopsaný list papíru:-)))Chci jen prostě říct, že žádné záruky nejsou.Nic není předem dané.Takže když se ti stane něco nepříjemné v životě, je to jedno jestli s mladým a nebo věkově rovným.To mi věř.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som normalna? - Fórum - ZDRAVIE.sk