Som normalna?

Príspevok v téme: Som normalna?
Julynkaa

Ahojte, prosim o Vase nazory. Myslim si ze uz niesol celkom normalna, mam uz trosku viac rokov a za sebou par vztahov ktore nevysli som momentalne sama. Chcem uz normalny vztah usadit sa a mat deti. Mam 30r. aj ked kazdy jeden clovek mi tipuje 23-24 viem ze na tolko aj vyzeram a preto sa aj tak citim mlado ako vyzeram. V com je moj problem je v tom ze rozmyslam ze ci som normalna a co vlastne potrebujem ked je tomu tak ako je. Pred nedavnom som mala asi 7 mesacny vztah z mladym muzom mal 21r. strasne dobre sme si rozumeli a bola tak silna pritazlivost, vyhovoval mi. No z nejakeho dovodu sme skoncili. Ked sol ho spoznala a zistila kolko ma rokov dlho som vahala rozmyslala ci ist do toho ci nie, ale nieco vo mne bolo silnejsie ako rozum. No teraz je tu dalsi ktory ma pritahuje, je to sused u nas moze mat okolo 18r. no nemozem si pomoct stale myslim nanho a ked sa niekde stretnene citim to napatie ako to vrie, vzdy na mna pozera so zadrzanym dychom. Je strasne zlaty chutny stale nanho pozeram, no nieco take chutne som davno nevidela. Som normalna? Asi nie, v hlave sa pohravam s tou myslienkou ze len tak vyskusat.... No na druhej strane si hovorim aby som sa spametala a pozerala po seberovnych.. a brala zivot zodpovedne ved treba sa vydat deti a tak. Ked si neviem pomoct a rozkazat hlave.... pokusa ma to.

Lulita

no uprimne kym budes pozerat po nastiletych susedoch asi nedospejes a rodinu nezalozis, ja mam coskoro 31, hadaju mi poniektori 19, max. 26 ale pretahovat mladych zajacicov, to nie :)) urcite sa zameraj na starsich, v 40tke uz na 20 vyzerat istotne nebudes a najma tvoje vajecniky uz nebudu 20 rocne, ak chces dobry vztah, dieta a trosku ustaleny zivot, skus si prehodnotit zhave pohlady na skoro nedospelych susedov