Doniesol ku nam zlo...

Príspevok v téme: Doniesol ku nam zlo...
setinin

moja dcera mala priatela , kedze ma este len 16 rokov chodil ku nam ked sme neboli doma , totiž v jej veku by som žiadne navštevy netolerovala...uz sa chvalabohu rozisli , ale mam pocit , ze on doniesol do nasho domu zlu energiu alebo neviem ako to povedat ...skratka ako zacal ku nam chodit vsetci mame akesi zdravotne problemy , nedari sa nam a najhorsie je na tom dcera , ked boli spolu stale bola chora a dokonca bola aj v nemocnici a teraz jej zistili neprijemnu diagnozu , mam pocit , akysi šiesty zmysel mi nahovara , ze doniesol ten chlapec ku nam nieco zle ...aj ked asi nevedome a neumyselne , totiž aj jeho zivot je jedna smola ...myslite si alebo mate skusenosti s niecim podobnym

moja sestra raz mala kolegynu , ktorej chlapec po rpozchode s dievcatom trpel rok strasnymi stavny , stale mu volali pohotovost a po lekaroch az raz im niekto poradil jednu zenu , ktora ho zbavila urieknutia a mali pokoj...

xxy

nevedomky posobia zlo? prepac, ale fakt akoze.. nepozeras vela filmov? niekedy je obodbie zivota, kedy sa vyskytne viac problemov, to by tu musel byt pomaly kazdy zakliaty

setinin

xxy , netvrdim , ze za to moze ale niekedy ludia aj nevedomky sposobia zlo , neverim , ze na tom nieco nie je lebo boloa je toho privela

setinin

neviem co je to za liek to som dala len prezyvku co bolo tuto vedla na obrazovke , ze najdiskutovanejšie , tak som to opisala ale ty ho asi poznas a uzivas

ale na to som sa nepytala

xxy

takze za vase zdrav. problemy moze jej priatel? nezda sa ti to trosku pritiahnute za pacesy? co tak zisit pricinu chorob, ved kazdy dnes nejaku ma, a pokusit sa ich riesit namiesto obvinovania jej priatela z niecoho absurdneho?

pandorica

Možno na tom niečo je.Na ochranu pred týmito zlými energiami sa používa šalvia.Treba ju zapáliť a chodiť po všetkých miestnostiach v dome, ale musíš tomu veriť.