Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa rozhodnúť? Anglicko či odíst domov?!

Príspevok v téme: Ako sa rozhodnúť? Anglicko či odíst domov?!
Lucka_222

Ahojte. Možno vás môj mini príbeh nebude zaujímať..ale aspon som to skúsila. Viete ...po maturite som odišla do anglicka s víziou zarobiť, pomôcť mamine a sebe. . . Priatela som musela nechať na Slovensku pretože má ešte školu..tak isto priateľov..rodinu..Som v Anglicku druhý mesiac :/ a stále depkujem :/...a chcem sa vrátiť na Slovensko! :/ Neviem čo mám robiť. Kúpila som si aj letenku ..takže o mesiac by som mohla odletieť keby sa tak teda rohodnem! :/ ...Chcela by som vedieť aj váš názor. Ci máte aj vy nejakú takúto skúsenosť?! Viete rodina a frajer a niektorí kamaráti mi radia nech tu vydržím nech bojujem.. :/ nech to proste vydržím a zarobím.. :/ Lenže ja to veľmi zle znášam :( to že som bez všetkých. Myslela som si, že som silnejšia osobnosť :/...No neviem čo mám teda urobiť... či ísť tam kam ma to ťahá ...skúsiť si nájsť robotu na slovensku síce s neporovnateľným platom než sa dá zarobiť tu..:/ alebo tu preplakať dalšie týždne.. mesiace.. :/ ....a možno mi tu bude lepšie..ja neviem..som z toho zúfalá! :/ ..Niektorí mi hovoria nech sa vrátim :/ ked takto trpím :/... že sa to proste stáva no čo skúsila som .. život ide dalej..ved aj na slovensku čosi nájdem a budem so svojimi... :/ Viem že na Slovensku mi priatelia nebudú platiť účty..ani mamina mi nemôže pomôcť... :/ práve preto som chcela pomôcť ja im :/ ale nezvládam to .. :(... Keby som tu aspon s frajerom :/ ale byť rok bez neho!!! :/ On tvrdí, že po maturite by chcel prísť sem..ale dovie čo bude dovtedy! :/ Ach nedá mi to spávať..nedá sa mi ani normálne fungovať :/ ...ale aj keby sa vrátim :/ ...tak to nebude medzi nami dobré.. :/ .. tvrdí, že ten rok je taká skúška.. :/ a ak teda vydržíme..tak :/ to stojí za to.. budeme spolu bývať zarábať.. :/ ..a tak .. :/ .. Hm..to by bolo fajn..ae ja sa už nechcem trápiť ach jaj... :/ áááá sme spolu 3 roky... Ale :/ takto dlho sme bez seba nikdy neboli no .. :/ ..Aký máte na to názor vy?!..Viem že by niektorí dali čokoľvek za to aby mohli odísť z tej diery a viac si zarobiť v zahraničí :/..ale ja sa cítim tak sama.. ! :/...Dakujem za ohlasy..aj ked očakávam vynadanie...

0vecka

Divne ze ja som taketo stavy vobec nemal az som sokovany ked tu niekto pise ze je to normalne. Nepoznam ta, ale ak niesi histerka co takto janci pri kazdom probleme asi by som sa na tvojom mieste vratil. Vsak podla toho co pises sa len trapis a to je taky nahovno zivot.

xxy

lucka, ja neviem co mas s mailom, mozno ti to prislo ako spam, ak chces, mozes mi napisat na moj: xxyy_xxyy@yahoo.com.

Lucka_222

No neviem čo urobím..nedá mi to ani spať.. :( dnes v práci budem nad tým ešte premýšlať no.. :/ fakt neviem..ale tak letenku už mám kdyby čosi.. :) ... :/ ved uvidím ..ale dakujem za vaše názory!

RNG

Podla mojic skusenosti pri pozorovani velmi mnohych emigrantov bezne zena si na novu krajinu zvykne za 5 rokov, muz za 10 rokov. Teda az na vynimky, co sa nevedia prisposobit.
Prve roky su ale pre zenu ovela tazsie, ako pre muza.

Fleur-de-lis

ja si myslím, že dva mesiace je krátko. Teda, že ľudia čo sú viac naviazaní na rodinu potrebujú dlhší čas kým si trochu zvyknú. Ale myslím,že každý si zvykne. Netvrdím, že tam budeš šťastná, ale nebudeš sa permanentne trápiť.
Skús ešte minimálne mesiac, lepšie viac.
Ja mám krízu mesiac dva po návrate zo Slovenska, ale potom sa to vždy ustáli.
Ak tam nie si úplne sama, tak si myslím, že to zvládneš.

Sejla

Dieťa:) No tak odíď domov a nevyčítaj si to, nech si to vyskúšajú tí čo si myslia, že si slabá. Počkaj, kým ti frajer zmaturuje a môžte sa tam vrátiť spolu...

Lucka_222

Podmienky niesu katastrofálne ..mam tu spoluziacku a je tu aj kamarát ..ale rodina ..:( láska ..všetko mi chýba ..:( viem ze mnohi sa majú oveľa horšie a dali by všetko za to aby tu mohli byt a zarábať ..ale ja som tak nešťastná :( a bez chuti fungovať ...

Na mail mi zatiaľ nič neprišlo ..:(

BTT

A nerozmyslala si nad pracou v Rakusku< Zarobila by si si tiez slusne a navyse by si bola blizko domova.

Ja som do Anglicka odisla pred 11 mesiacmi. Rozdiel je ten, ze ja som zas nebola stastna na Slovensku. Sice som tam nechala rodinu, ale viem, ze su v poriadku a na Slovensko sa rozhodne vratit nechystam. Do Anglicka som isla sama a nasla som si kamosov. Skus si najst kamosov! To by mohlo pomoct. Vies, ked mas volno, chod s nimi niekam a privedu ta na ine myslienky. :)

Mimulus

sisis - ja som len chcel zakladateľke poradiť. Nemôžem zato, že zasiahla nejaká vyššia moc a povolala do tejto témy tých ,,najrozumnejších,,

a začali sa o mne baviť a písať chujoviny :)))

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa rozhodnúť? Anglicko či odíst domov?! - Fórum - ZDRAVIE.sk