Vhodné antidepresíva-pomoc

Príspevok v téme: Vhodné antidepresíva-pomoc
m77

Zdravím,beriem alventu 75 mg už skoro tyžden a je mi po nej dosť zle,žaludočne problémy,spím celý den,potenie,rozšírene zreničky,malatnosť atd.Mám to vysadiť?? Inak vie niekto poradiť nejaké vhodne antidepresíva s minimálnymi vedlajšími učinkami ktoré zaberu rýchlo a sú bez sexualnej dysfunckie? Bral som niekedy Valdoxan,nemal som takmer žiadne vedlajšie učinky depresiu odstranil ale časom prestal zaberať a vratili sa mi depresie.Chcem len mať lepšiu naladu lebo prežívam neustaly smutok a pesimizmus,nič ma nebaví,niesom schopní nič začať robiť a nevladzem,alventu som chcel preto lebo je to aj na PP aj na SF ktorú mám ale asi na to kašlem a stači mi aby som mal aspoň tu lepšiu naladu.Dakujem

zewa

Ja nepocitujem absolutne ziadne vedlajsie ucinky. Momentalne vysadzujem a vedlajsie ucinky z vysadzovania citim, ale pokial som brala pravidelne, tak mi bolo super.

m77

Kabel diky,asi ako prvé vyskušam trittico,najviac sa mi pozdáva podla charakteristiky.
Zewa a čo vedlajšie učinky sú tam nejaké? Lenuxin je SSRI čo asi nieje premňa vhodné

kabel

tak to musis zmenit, s alventou budes mat problem v sexe stale
mozes sa skusit vratit k valdoxanu, aspon nacas
vyskusat coaxil, trittico, alebo moklobemid, nemaju vsak ucinnost valdoxanu